17 марта 2018

Как проверить написание укр. слов

Подскажите, пожалуйста, как проверить написание украинских слов: набЕрешся, ростЕмо, біжИмо, клеЇш.
Катька Пушкарева 17 марта 2018
В гугле можно.
Аноним ФЕЯ 17 марта 2018
Ответ дляКатька Пушкарева
В гугле можно.
автор Ухахайкина 17 марта 2018
Не нахожу. Понимаю, что написание дієслів.
Бокс-орун 17 марта 2018
Ну ростемо допустим под ударением. Что вы проверять собрались? Вам нужны правила или что?
Вышивай-ка 17 марта 2018
цим сайтом користуюсь:
http://www.yenotes.com
автор Ухахайкина 17 марта 2018
Как писать знаю, а почему так не знаю)
автор Ухахайкина 17 марта 2018
Ответ дляВышивай-ка
цим сайтом користуюсь:
http://www.yenotes.com
Переклад мені не потрібен. Потрібно дитині зробити роботу над помилками. Перевірити виділені букви.
Губка Боб 17 марта 2018
Використовуйте правило:
Перша дієвідміна - уть, - ють закінчення, значить пишеме Е, Є.
Друга дієвідміна - ать, - ять, пишеми И, Ї.
Чи Вас наголоси цікавлять?
Железная тетя 17 марта 2018
Словник вдома є? Я завжди за словником перевіряю.
Губка Боб 17 марта 2018
Наберешся - перевіряємо словом брати, Е випадає, значить пишем Е.
Бокс-орун 17 марта 2018
Ответ дляУхахайкина
Как писать знаю, а почему так не знаю)
А я поняла что вы имеете ввиду. Открлйте тему відмінювання дієслів
Губка Боб 17 марта 2018
Ростемо - використ правило з дієвідмінами.
Перетворюємо в третю особу множини (вони) ростуть, закінчення уть, значить у всіх інших іормах цього слова в закінченні пишемо Е.
Губка Боб 17 марта 2018
Біжимо - друга дієв., клеїш те ж правило з дієвідмінами.
Так зрозуміло чи ні?
автор Ухахайкина 17 марта 2018
Ответ дляГубка Боб
Використовуйте правило:
Перша дієвідміна - уть, - ють закінчення, значить пишеме Е, Є.
Друга дієвідміна - ать, - ять, пишеми И, Ї.
Чи Вас наголоси цікавлять?
Почему-то еще не учили відмінювання дієслів. Только учили 1,2,3 особи та одн або, множ..
Губка Боб 17 марта 2018
Ответ дляУхахайкина
Почему-то еще не учили відмінювання дієслів. Только учили 1,2,3 особи та одн або, множ..
Клас який? Дієвідміни, мені здається, з молодшої школи.
Губка Боб 17 марта 2018
Перше слово- правило ненаголошений Е, усі інші - дієвідміни.
Тоска в носках 17 марта 2018
Перевірити словозміну можна на ресурсі Словники України on-line (наберіть у Гіглі) - продукт Мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України.
Там є словозміна для більше ніж 256 000 слів.
Надійний ресурс, є ще синоніми, антоніми, фразеологізми.
Губка Боб 17 марта 2018
Ответ дляТоска в носках
Перевірити словозміну можна на ресурсі Словники України on-line (наберіть у Гіглі) - продукт Мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України.
Там є словозміна для більше ніж 256 000 слів.
Надійний ресурс, є ще синоніми, антоніми, фразеологізми.
Автору треба правило примінити, це ж робота над помилками, обгрунтувати орфограми.
Тоска в носках 17 марта 2018
у Гуглі :)
автор Ухахайкина 17 марта 2018
Ответ дляГубка Боб
Клас який? Дієвідміни, мені здається, з молодшої школи.
4 клас
Тоска в носках 17 марта 2018
Усі правила викладено у виданні Український правопис http://www.pravopys.net/
Дієвідміни там теж є.
Губка Боб 17 марта 2018
Ответ дляУхахайкина
4 клас
Пояснити ті орфограми тільки таким чином можна, що написала я, а от чи вивчали у 4 класі їх, я не підкажу, на жаль, хоча Ви прослиставши підручник, можете побачити.
автор Ухахайкина 18 марта 2018
Ответ дляГубка Боб
Пояснити ті орфограми тільки таким чином можна, що написала я, а от чи вивчали у 4 класі їх, я не підкажу, на жаль, хоча Ви прослиставши підручник, можете побачити.
Дякую. Тільки підручників немає, в класі тримають декілька, додому не дають. Пошукаю в інеті.