Бла бла бла• 22 марта 2018

Що робити з навчанням ? Втомилася. Як зараз треба вчитися?

Дочці 12 років, реально лінується вчитися. Не читає, не вчить напам"ять, не хоче вивчити формули, географію, історію. До 5 класу була відмінницею, але перейшла в нову школу.
Я вже втомилася з нею говорити, пояснювати, що треба вчитися.
Вона вчиться на 7-10, 7 бачу частіше почали з"являтися. Але знаю, що може краще.
Чоловік завжди говорить, що вона не здасть ЗНО.
Не можу більше боротися за ті оцінки.
Як у вас діти вчаться ? Сильно переймаєтеся оцінками?
Як заохочуєте їх вчитися, бо опускаються вже руки.
Пыхтелка• 22 марта 2018
Неинтересно ей. Возможно, класс недружный плюс ко всему. Или не приняли. Многое зависит от окружающей обстановки. Разбирайте с этой стороны вопрос.
все по ГОСТу!• 22 марта 2018
Может у неё депрессия ?
Нет мотивации,..
Олька Модниця• 22 марта 2018
Донька такого ж віку як Ваша. Оцінки від 5-12. Я впевнена, що гарно здасть ЗНО і матиме успішне майбутнє. А Ви скоріш за все вбиваєте в ній бажання своїм контролем і критикою.
СкокоМнеДадите• 22 марта 2018
Моя в 5 классе. Многие предметы учит спустя рукава, аргументирует тем, что практически не спрашивают, что учитель не слушает....я ей верю. Есть предметы, к которым не склонности, но она старается, т.к. учитель смог заинтересовать.
Атаманша• 22 марта 2018
Мой старший был отличником до 5 класса, а потом просто потерял интерес, все из под палки, уговоры не помогали.
Взяли репетитора по английскому и математике-по этим предметам не было проблем, другие просто не учил.
Сдал ЗНО, поступил на бюджет по первому приоритету в прошлом году.
В 11 классе начал учиться лихорадочно, иногда сидел до 1-2 ночи)))))
Младший сейчас в 7 классе, с репетитором только математика, все остальные сам тянет, стихи сдает во время, пишет грамотно, английский сам тянет на 11, я сделала вывод-если ребенок хочет и ответственно относится к учебе, то будет сам учиться.
Телефон Рубика• 22 марта 2018
Ответ дляОлька Модниця
Вона вчиться в тій школі де Ви працюєте вчителькою?
Олька Модниця• 22 марта 2018
Ответ дляУкуси меня
Я не працюю вчителькою вже більше 20 років. Моя навчається в колегіумі - я навчалась в іншій школі, а працювала ще в іншій. Ми різні з донькою, в неї набагато більший потенціал ніж в мене.
Царевна Лягушка• 22 марта 2018
Дітям в 7-9 класах дуже складно, багато предметів + перехід на нову програму. До ЗНО вони будуть готуватись 10-11 класи і по тим предметам, що ви заплануєте здавати, тому зараз не треба цим дитину пресувати, і самим варто заспокоїтись.
Телефон Рубика• 22 марта 2018
Ответ дляОлька Модниця
То чуму в багатьох темах пишете, що Ви вчитель?
автор Бла бла бла • 22 марта 2018
Ответ дляЦаревна Лягушка
та я то і нормально сприймаю, а вдома кожен день як не чоловік, то його батьки ’давлять на мозок’
Олька Модниця• 22 марта 2018
Ответ дляУкуси меня
Бо це діагноз Бо Ви батьки бачите ситуацію лише з однієї сторони, а я знаю шкільне життя і з іншої сторони, плюс в мене в оточені багато вчителів - колеги колишні, одногрупники і відповідно я багато знаю про шкільне життя і закони.
Телефон Рубика• 22 марта 2018
Ответ дляОлька Модниця
Школа 20 років тому і тепер - це різні речі.
Олька Модниця• 22 марта 2018
Ответ дляУкуси меня
Чим вона кардинально різна? І в мене є своя дитина. Плюс і перша вчителька і класний керівник розкаже мені більш чесно про життя в класі, ніж іншим батькам.
Вечный двигатель• 22 марта 2018
Автор, в мене четверо, старша вже у ВУЗі, друга - 14 років (9 клас), син - 2 клас і ще дошкільнятко менша.
Згадайте СЕБЕ.
5-9 клас дуже мало хто вчиться на ’відмінно’ і тому безліч причин. Є такі, який вчителі ’витягують’ на відмінні оцінки (з різних причин - де мама просить, старшу ’тягнули’, бо розумна була, на медаль йшла, потім щоправда була історія що не отримала медаль, але то таке...волиндала від навчання і вона)
Це - НОРМАЛЬНО! Не перегинайте палку, не тисніть - бо відіб’єте охоту назавжди.
М’яко контролюйте, не запускайте дуже. Важливі предмети - час від часу беріть репетитора.
З 9 класу як правило хто раніше хто пізніше беруться за розум. Середня школа - головне щоб не запустити зовсім. На оцінки забийте взагалі! Моя старша відмінниця-розумниця (реально найрозумніша, мега-пам’ять має), але на ЗНО перехвилювалась тими обшуками і т.п. і більше 180 балів не набрала, хоча з пробного мала не менше 198 по кожному з предметів).
Так що основне!!! якщо ми про те довбане зно - ПСИХОЛОГІЧНА підготовка.
А Ви своїм цькуванням просто вбиваєте самооцінку дитини!!!
Астанавітєсь!!!
Сегодня на диете• 22 марта 2018
Оставьте ее в покое. Скажите что учеба это ее ответственность, но если она не подтянется то - не едет на море/не получает новый телефон и проч. Ну и так - не делаешь уроки, значит дома на тебе пыль, мытьё полов. У каждого своя работа
автор Бла бла бла • 22 марта 2018
дякую всім за відповіді. Будемо старатися .
Капуста Маша• 22 марта 2018
мой в 5 классе. В младшей был отличникой, сейчас смотрю, что спустился на 8-9,10. Реально понимаю, что скорее всего большая часть того, что сейчас учит особо и не понадобится дальше, но всё равно в профилактический целях регулярно провожу беседы: описываю перспективу пойти работать кондуктором или дворником. Хотя понимаю, что это не имеет особого результата. Прессую только по укр.мове, математике и англ.
Я не тону• 22 марта 2018
Может вы слишком сильно ее за оценки долбаете? Главное ведь не они, да и учителя бывают необъективны, да и оценки мало что значат в жизни ( самое бесполезное - быть отличницей просто потому-что зазубрила. А потом удивляются, как это так, в школе отличница, а в жизни.. )
Клептоманка• 23 марта 2018
это такой возраст. вам бы к психологу. иначе дальше может еще тяжелеле быть
попробуйте нашу- у нас с сыном было такое, уже прошли.
Анна Стороженко,
запись по тел (099) 353-91-84. в частном центре.
Она нам очень хорошо помогла найти общий язык..и цели!