ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 ноября 2025
Немовля, яке знайшли на смітнику
Лика-прилипка• 21 ноября 2025
Мать маргинал чистой воды. Какие бы там не были обстоятельства, ну отнеси хотя бы в тёплое, безопасное место. Знаешь ведь что обрекаешь на смерть.
Таких надо ловить и зашивать причинные места
Стріляний птах• 21 ноября 2025
Ответ дляДесь так, але...
😢 ну що за люди, віднеси і напиши відмову…але ні, хай гине
Наверное дома родили
Кастрюлька• 21 ноября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Отож, що сама велика помилка - міряти усіх по собі. Це ж вашої точки зору, та з моїй....А з іх - буде маса аргументів, чому так зробили. Як будто ми з різних планет.
Шаманю второпях• 21 ноября 2025
там матери 15 лет. Неизвестно, в каком состоянии девочка была после родов. Отца ищут, ну и к родителям вопросы. И мать, и ребенка просто жалко.
Малая еще та• 21 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Немає слів... Стільки жінок не можуть народити, а воно...
Протру пилюку• 21 ноября 2025
Таких зашивать по живому там надо
Экс в органах работал и много таких случаев рассказывал, особенно, что у них маничка в мусорку оставлять непонятно, типо крысы сожрут, помню рассказывал, одна отнесла, потому что муж уقбище так сказал
Бандитка Сью• 21 ноября 2025
Ужас. Вчера читала тоже в новостях в Тайланде нашли новорожденную девочку в бачке туалета в офисном здании. К счастью, с ней все хорошо. В голове не укладывается как такое возможно.
Какая-то баба яга поставила смайл🤦🏼♀️
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Неповнолітня, чому притензії лише до матері? Де батько? До батьків дівчини і ’батька’ . Може дівчина боялася сказати батькам невідомо ж обставини. Шок тощо. Ну нє винувата лише вона...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
А как можно беременность не заметить?
Малая еще та• 21 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ноги роздвинути воно змогло, а віднести у ’’вікно життя’’ - ні.
У 15 років за вбивство судять як дорослого. А це був саме замах на вбивство.
Я знаю, ’не судіть, та не судимі будете’’, але саме сьогодні це болюча для мене тема, я пів дня втішала подругу після вже 3 в її житті викидня.
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А как можно беременность не заметить?
Можна..
В мої юні часи, в паралельному класі дівчина боялася сказати батькам, затягувала живіт спеціальний поясом. Дізналися коли народжувала, благополучна родина, батьки працювали нормальні. Дитина згодом померла( затягування впливавало на розвиток)
В мами в школі на роботі був випадок, дочка була вагітна теж боялася мамі сказати, живіт був не великий в дочка схильна до повноти, дізналися коли теж подзвонили з лікарні, і це родина вчителів.
Вік дівчат 15-16років
ПлакалаВАвто• 21 ноября 2025
В грудні 2007 року, дві мої сусідки знайшли в сміттєвому баці недоношеного хлопчика. В нього була вада розвитку однієї ручки і згодом виявилася вада сердця. Я їздила до нього в лікарню він був такий гарненький ❤️ Знаю що його прооперували і згодом всиновили, маю надію що його життя склалося добре.
Шаманю второпях• 21 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
В 15 лет ноги раздвигаются не от наличия мозгов, а от гормонов и обещаний любви. Тут к девочке у меня вопросов минимум. Вопрос больше кто поимел 14-летку и где были глаза отца с матерью, школа, тд. Девочка - такая же жертва, как и ее ребенок, увы.
Вашу подругу очень жаль, пусть у нее всё будет в итоге хорошо.
Самоучка• 21 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
Дно такі коментарі.
Якщо її згвалтували? То теж ноги розвинула ?
Фу на таких бабів.
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Удалено администрацией...
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляДесь так, але...
И не говорите тем более есть окна жизни в роддомах
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
А мама этой девочки где была ?
Шаманю второпях• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
А мама этой девочки где была ?
Я это и спрашиваю: где родители?
Лика-прилипка• 21 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
Дно такі коментарі.
Фу на таких бабів.
Даже если так, зачем 9 месяцев ходить с ненависти ребёнком в животе, чтобы поитогу оставить в мусорке?
Всегда можно сказать родителям, доверенным людям, попросить о помощи.
Тем более что сейчас появились окошки жизни в роддомах, почему бы хотя-бы туда не отнести, чтобы у ребёнка появился шанс на жизнь и любящую семью?
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Этот ребенок жил в ней 9месяцев поэтому да к матери претензий больше, мужчина в таких делах вообще ничего не решает, только женщина решает будет у нее ребенок или нет
Кондуктор автобуса• 21 ноября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А как можно беременность не заметить?
В мене знайома в селі живіт перетягувала + зимовий час + батьки зрання до ночі на роботі.
Дізналися лише коли в 7 місяців почала народжувати.
Малая еще та• 21 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Гормони і любов тільки в неї одної? Мозком треба завжди керуватися. Зараз всі підлітки знають звадки діти беруться, засоби контрацепції у АТБ навіть є.
Так, звісно і до батьків і до хлопця є питання, але злочинець- це той хто відніс дитину на смітник. І навіть якщо її згвалтували і це небажана вагітність, то це не виправдання вбивства немовлятки
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Можна..
Вік дівчат 15-16років
Живот затягивала значит знала, но была настолько ...что ей было перех на того ребенка..жесть
Малая еще та• 21 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
Дно такі коментарі.
Фу на таких бабів.
Це не виправдання вбивства дитинки.
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
В 14 лет?! Она сама ребенок, а можете не было возможности прийти у кому то за помощью, за поддержкой? А может ее изнасиловали?! Как вы себе представляете в 14 прийти к врачу и сказать сделайте аборт?
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляСамоучка
Дно такі коментарі.
Фу на таких бабів.
Даже если так, выбросить живого ребенка ?
Ананомчикус• 21 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Трахаться взрослая, а понимать что это убийство прямо девочка трёхлетка
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Елементарно пережити пологи самостійно, страх, шок... В такому віці тим паче, коли весь час приховувала це.