Капуста Маша• 26 марта 2018

Как так может быть?

Повелась на врача и доверилась, поставили диагнозы - что поможет только Эко. Амг выше нормы ,только с циклом проблемы.
Оказалось, что спермограмма не очень, сами себе назначили в независимой лаборатории.
К врачу нету доверия, где найти толкового врача.
Готова ехать в любой город.
Я шалунья• 26 марта 2018
Тернополь. Клиника Хмиля, Кулик Ирина Игоревна. Я не могла 8 лет, мне помог этот доктор.
Ламборджини• 26 марта 2018
а вам андролога чи гінеколога треба?
автор Капуста Маша • 26 марта 2018
Ответ дляЛамборджини
а вам андролога чи гінеколога треба?
Всех
Ламборджини• 26 марта 2018
Львів, обласна поліклініка, доктор Воробець. Він професор кафедри урології львівського медичного. Лікує по європейських протоколах. Чесний- зайвих обстежень, аналізів чи ліків не призначить, як є покази до ЕКО - теж прямо скаже і не буде забирати час. Правда може бути різким як йому дурні питання задавати.
Ламборджини• 26 марта 2018
ой, за ’сами назначили спермограмму’. Тут вам ні дані лабораторії, і інтернет не показник. Вони в основному керуються нашими показниками, а вони - дуже допотопні. По них - мало не всіх мужиків треба лікувати. А скільки часу ви не вагітнієте? Як у вас АМГ підвищений, з яйниками проблеми. Ви їх обстежували? УЗД і т.п.