Ненька наша• 27 марта 2018

Пробачити і відпустити?

ПОСТАНОВА про відкриття кримінального провадження :стягнути з ПІБ на користь ПІБ 37000 грошової компенсації за збільшену частку домоволодіння +накласти арешт майна, що належить боржнику?

Які дальші мають бути дії державного виконавця? Які проблеми можуть бути у дівчини 1996 року, наприклад пошук роботи або поїздка за кордон?
Вже сама не знаю що робити?
Радикальная• 27 марта 2018
будут с зп вычетать.Про заграницу забудьте,пока не выплатите.

автор Ненька наша • 27 марта 2018
Ответ дляРадикальная
Она нигде не работает.
Ms. Доброта• 27 марта 2018
Ответ дляНенька наша
Она нигде не работает.
не может устроиться?
автор Ненька наша • 27 марта 2018
Ответ дляMs. Доброта
не может устроиться?
Не хочет. Нашла себе папика, кормит ее