На паровозе• 29 марта 2018
Постанова
ПОСТАНОВА про відкриття кримінального провадження :стягнути з ПІБ на користь ПІБ 37000 грошової компенсації за збільшену частку домоволодіння +накласти арешт майна, що належить боржнику?
Які дальші мають бути дії державного виконавця? Які проблеми можуть бути у дівчини 1996 року, наприклад пошук роботи або поїздка за кордон?
Вже сама не знаю що робити?
На паровозе
• 29 марта 2018
Ответ дляБабканадвоесказала
Вы уже 100 тем создавали,ничего ей не будет..просто будет арест на отчуждение и все))
Та хоть и 1000 тем! Арест есть ,что может быть дальше?
Хотелось бы услышать мнения, что должники не сидят на советчице?
Бабканадвоесказала• 29 марта 2018
Ответ дляНа паровозе
И все этим и закончилось
если не думает продавать,денег Вам не видать