Аноним_1504• 01 апреля 2018
Мені стидно....признатися, що я бідна, що в мене совковський ремонт і меблі
Зустрічаюсь з іноземцем, я в нього вдома була, а ось він в мене не був, але він напрошується....хоче приїхати, але соромно...дуже соромно. Я виховую дочку сама , і якось, ще не назбирала гроші на ремонт. Мені хочеться все кинути, тільки би він не бачив, яка я бідна...
Невидимка• 01 апреля 2018
Ответ длязахідний_діалект
Очень дельный когда у человека нет денег..
Хороша порада кинути нареченого через свої комплекси?
Була подібна ситуація і в моєї сестри. Завела вона багатого ухажора, і він мав приїхати до нас додому в гості ( але не свататись, а так...). Сестра кинулась якісь там штори міняти в хаті, які мама тримала на щось інше ( знаєте, як це було в Союзі - все дефіцит). До сих пір я пам’ятаю мамині слова: не полюбить на брудно, то начисто трудно. Він має вас любити такою, яка ви є. А хоче до вас попасти в хату, щоб доповнити уявлення про вас, бо житло, його аура говорять про жильців. Більшість тут праві - головне чистота. Хоча переважна більшість чоловіків і цього не помітять. Щастя вам!!!!!!!!!
ЕлькиПальки• 01 апреля 2018
Автор, я солидарна с девочками, которые Вас поддерживают и рекомендуют быть искренней с первого шага. Уже по Вашим ответам видно, что Вы очень порядочный, честный и скромный человек. А если Вы долго общаетесь со своим мужчиной, он это и подавно заметил. Поэтому Вы ему все еще интересны :). Так что выше нос, все будет хорошо! :)
Пригласите домой, наготовьте вкусняшек, как девочки советуют. Женщина способна создать уют даже в хижине, помните это :).
Вы только не говорите ему слово ’бедная’ - оно звучит, как безысходность... Скажите, что жилищные условия очень скромные и, если они его не устроят, Вы готовы предложить отель.
Дальше уже оргвопросы - будете с ним встречаться на прогулках или к нему в гости в отель. Это Вы с ним решите потом. Главное, заранее продумать ’План ’А’ и план ’Б’ :). Можно оговорить их заранее, до его приезда. А уж он выберет по факту :)
Гл. Амурная• 01 апреля 2018
у моей подружки мама в 53 начала встречаться с иностранцем. Он приехал в гости, через 2 месяца их квартиру было не узнать.
Тоже совковская была, но главное чистая.
Так что дерзайте!
Тоже совковская была, но главное чистая. Так что дерзайте!
Милашка-оторвашка• 01 апреля 2018
Ответ дляБлинчик Мой
А ще краще запрпонуйте поїздку в карпати, нехай зніме два номери, вам та дитині і собі.Бюджетно для іноземця, цікаво проведете час із дитиною.
+++++классный вариант
Милашка-оторвашка• 01 апреля 2018
Ответ дляLor111etta
Ой,Боже!
Рушники вишиті повішали на образи,бабусину скатертину на стіл,хідники бавовняні постелили,сухостій в букет-чим не український затишок?
Він офігеє
Типа так и надо остальное в доме .
західний_діалект• 01 апреля 2018
Ответ дляНевидимка
Конечно лучше отдать пол зарплаты за три дня за съем,пусть дитя голодное сидит,бо у мамы нареченый сбежать может?Вы представляете уровень доходов в пгт???
Исправлялочка• 01 апреля 2018
Что это за мода тащить мужика в дом..нечего ему там делать..я тоже сама ращу дочь и с мужчинами встречаюсь на нейтральной территории ... к нам даже подруги не ходят ... полно мест для встреч
Да будет так• 01 апреля 2018
Ответ дляМаша хороша
О, а в мене знайома, маючи 3 кімнатну квартиру в новобудові, зустрічалась з іноземцем- спеціально привела його в квартиру до бабусі ( 2 кімнатна хрущовка, з совковим ремонтом), каже , може побачить , що бідна і більше буде грошей давати.
))) древний приемчик, но, кстати , работает! Знакомая девочка так жалобит своего МЧ похожим способом.
Автор! Очень понимаю, что вам не особо приятна ситуация, но если все серьезно, то обстановка не имеет особого значения. То вы еще не заморочились, что одеть, и як же його прийнять- стоя, сидя... ))
Невидимка• 01 апреля 2018
Ответ длязахідний_діалект
Так з чого Ви взяли півзарплати? Чи там ціни київські за 1к квартиру?
ЖонДуан• 01 апреля 2018
Ответ дляМаша хороша

Аноним_1504
• 01 апреля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
Ох, буду так, робити, дякую
західний_діалект• 01 апреля 2018
Ответ дляНевидимка
За квартиру с ремонтом берут дорого везде.Кто за три копейки пустит изнашивать дорогие вещи?
Без ремонта,соответственно и в свою можно,бесплатно.
Аноним_1504
• 01 апреля 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
+++++классный вариант
Ой, боюся, я на лижах не каталась ніколи...
західний_діалект• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи
Ох, буду так, робити, дякую
Заодно и проверите его на реакцию.
Не любовница• 01 апреля 2018
Ответ дляМаша хороша
5 балов.
Да будет так• 01 апреля 2018
Ответ дляСусановна
А вот и нет))не все.у подруги кавалер,когда первый раз к ней пришёл, критиковал ремонт в квартире (((
Есть и такие: а вот тут я бы сделал так, а вот тут этак, а это чего у тебя здесь такое, тут надо так то и так то....
И когда приходишь к такому ожидая ремонт Вау!, то на деле оказывается - это тут я не доделал, это тут я не успел, а вот тут я хочу.... )))
Аноним_1504
• 01 апреля 2018
Ответ дляИсправлялочка
Це перше знайомство за п´ять років...в мене нема часу на зустрічі, і чесно на подруг...
Блинчик Мой• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи
Які лижі?:) Він коли приїде? гуляти, їсти смачну українську кухню, прогулянки на конях, чан, джерела та т.п
Ви взагалі з якого регіона?
Да будет так• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи

дякую. Ви мене потішили Але все ж таки це не змінить кривої штукатурку..меблів яким , стільки, як мені, якби я не потратила гроші на ванну кімнату і кухню, то могла б це змінити. Я не розраховувала, на знайомство, думала , поки дитина мала, то ще буду збирати гроші на ремонт.( Вона любить по стінах малювати)
Якщо він любить дітей, то зрозуміє вірно дитячі малюнки. Мій чоловік дозволив дитині скотчем приліплювати малюнки до обоїв, бо вони все одно старі. ))
сказочное_Бали• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи
Я зробила своїми руками ванну та кухню, але на кімнати і на меблі не вистачило гроші, я збираю, але це не скоро, а він наполягає на зустрічі і хоче якнайшвидше, а я все боюся...самій стидно. Була в нього вдома вже 4 рази. Але ось з дочкою, ще не знайомили, думаю, ще рано...
автор, просто, щоб було чисто і не пахло старовиною в квартирі.
тобто перепрасуйте все, що можна в квартирі....тюлі, штори, коврики, покривала і т.д.
Аноним_1504
• 01 апреля 2018
Ответ дляНевидимка
Я отримую зарплату 5 тисяч, але я ще літом і осінню збираю гриби та ягоди. Бо з цих грошей я не проживу. В мене в селищі ніхто кімнат не здає подобово. Можливо в сусідньому місті за 20 Км, але він знає, де я живу, тому це не варіант
My Business• 01 апреля 2018
Автор, прибрати, щоб було чисто.
Приготувати, щоб було смачно.
Видраяти гарно сантехніку.
Ну й щось швиденько прикосметити: новий пледик на диван тощо.
Викиніть те, що давно проситься на вихід.
Приготувати, щоб було смачно.
Видраяти гарно сантехніку.
советский цирк• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи
Де найшли жениха? Теж треба. Може Ви землячка - я з Франкывщини. Сама з дитиною живу. Це СЗ*??
Упругая попка• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви молодець, що своїми руками вже зробили найскладніше. У нашій країні с такими цінами та зарплатнею - це вже подвиг. Не треба соромитися. Аби чистенько було.
Іноземці взагалі не можуть взяти до думки, що іноді люди живуть на 100-200 євро на місяць, і не помирають. Якщо Вам соромно за стан приміщень, можете сказати про те, скільки грошей є на життя тут. Він Вас більше цінувати буде за те, що Ви хазяйновита та все вмієте.
Телефон Рубика• 01 апреля 2018
а с какой страны жених? намного старше? не стесняйтесь,приводите в дом, намекните что очень трудно растить ребенка без мужского крепкого плеча,что делаете то,что в ваших силах, не стесняйтесь просить, например поприосите как будет гостить у вас,пойти с ним выбрать купить сразу новую кровать или диван с креслом. Я вижу, что вы очень скромный и хороший человек, но все же в этом нет ничего плохого,когда мужчина с серьезными намерениями может улучшить хоть немного жизнь
Выручалка• 01 апреля 2018
Ответ дляТам-тарарам
Женщина,которая в нашей стране умудряется в одиночку растить ребенка и все тянуть на своих плечах - уже героиня. Вам точно стыдиться нечего. Наоборот, гордитесь собой.
А я двух мальчиков одна
Полиэтиленовый привет• 01 апреля 2018
Ответ дляКсерокопия ночи
Дивно, а чому він так наполегливо напрошується до Вас додому? Може, він шукає заможню жінку, от і намагається зрозуміті, який у статус? Просто дивно, навіщо йому це, якщо його не запрошують?
Аноним_1504
• 01 апреля 2018
Ответ дляМальчун-задирун
автор,откуда ваш жених приедет?Он богат?
З Німеччини з самого Берліна