Оле Лукойе• 02 апреля 2018
я понити..
Дівчата, як ви все встигаєте?
от я .. встала ..поки сніданок дитині..собі..покормити (дитина рік їстьу мене пів години мінімум), після того вся підлога брудна...
на вулицю збори...вулиця..
прийши..знов треба готувати... знов потім на вулицю...
Я постійно щось роблю... дома бардак, і треба весь час прибирати-прибирати..
лише в сон дитини я видихаю
Коли ви все встигаєте? Ті. хто пишуть, що гуляють цілий день. ЯК?
Я просто і себе не забуваю, люблю ввечері почитати, а не в 1 ночі готувати їжу..
Як не зійти з розуму від постійного потоку роботи
а з дитиною крім гуляння ще й бавитись потрібно
на вулицю збори...вулиця..
лише в сон дитини я видихаю
Оле Лукойе
• 02 апреля 2018
Ответ дляГолодаю
А зачем 3 раза в день готовить? 2 раза гулять?
встали - готую дитині творог і йогурт раз на 2 дні (а це молоко кипятити, йогуртницю мити), поки кашу зробив і т.п.
В обід готую свіже мясо + овочі
Собі готую окремо їжу від чоловіка (т.як поправилась і на дієті).
Окремо чоловіку щось просте
гуляєм ми зранку 30-40 хв і після обіду 1-2 год. хіба це багато? тут всі знайомі кричать, що цілий день гуляли...а я не розумію як(
В обід готую свіже мясо + овочі
Окремо чоловіку щось просте
Сирот@ К@з@н@ск@я• 02 апреля 2018
отключите инет, и все будете успевать. а вообще, пока у вас самой не появится желание упорядочить свой ритм жизни, вы так и будете дальше ныть.
Фантазерша• 02 апреля 2018
Ответ дляОле Лукойе
В обід готую свіже мясо + овочі
Окремо чоловіку щось просте
В обід готую свіже мясо + овочі
Окремо чоловіку щось просте
А я не розумію, як ви півдня готуєте, сир, йогурти і м´ясо з овочами
Пушкининиана• 02 апреля 2018
Автор, а мясо на 2 дня нельзя? А то и на три?
Себе+мужу в основном можно одинаковое, простое и невредное + ему добавлять какую-то выпечку или еще изыски.
С маленьким ребенком все устают. Но и готовить-убирать надо без фанатизма.
Голодаю• 02 апреля 2018
Ответ дляПушкининиана
Ттааа... выпечку автопу посоветовали!))))) Это вообще времени не останется)
Оле Лукойе
• 02 апреля 2018
Ответ дляПушкининиана
я пилосошу щодня(
Пушкининиана• 02 апреля 2018
Ответ дляОле Лукойе
я пилосошу щодня(
ну и зря)
сами себе проблемы создали
ребенку от стерильности пользы не будет такой как от свежего воздуха и мамы отдохнувшей
сами себе проблемы создали
Оле Лукойе
• 02 апреля 2018
Ответ дляLaura 28
скільки у вас кімнат?
2, плюс квартира нова..
але я така бардачна...дівчата, як з цим справитись..
щотидня складаю в совїй шафі, а там все -одно все перевертуване
Ответ дляОле Лукойе
2, плюс квартира нова..
так а шо ви там пилососите кожен день?
їжте тільки на кухні, печеньки і т.д. в руку не давайте, малювати і мазюкати також тільки в одномі місці,
кладіть речі зразу на свої місця
готуйте зразу на кілька днів, купіть мультиварку.. йогурти то се.. готуйте звечора на ранок
я навіть не знаю шо вам сказати, бо в мене навіть пропилососити квартиру займає мало часу
кладіть речі зразу на свої місця
Ответ дляОле Лукойе
2, плюс квартира нова..
сестра) я тоже все складываю постоянно , но оно каким то образом ’вылазит’ из шкафа и раскидывается по гардеробной...
Обращеница• 02 апреля 2018
Ответ дляОле Лукойе
я пилосошу щодня(
И я лет до трех полы мыла каждый день дважды в день. Гуляла 2 раза:первая прогулка на молочную кухню, вечером в парк.но ребенку готовила сразу на неделю и порционно морозила в баночках: отдельно овощное пюре и мясное. Потом минут 10- разогрела и кушать. Дочке уже 7 лет- до сих пор котлеты порционно замораживаю ей на ужин . Получайте удовольствие, расслабьтесь
Наверняка• 02 апреля 2018
в дочкиных 1,5 - отвела ее в садик. Пошла на роботу, кредит на авто был.
И работала и в сад водила, и варила, и убирала, и мужу на роботу судочки склдаывала.
Скомуниздила• 02 апреля 2018
Автор, купляєте собі мультиварку-скороварку, все закинули і йдіть гуляти собі.
А взагалі я після року дітей переводила на загальний стіл. Їжу готую просту, тушковане м´ясо нежирне, паста, картопляне пюре, крупи, салати, овочі тушковані. Все це робить скороварка.
Чоловіку окремо ввечері можу стейк на гриль-сковороду кинути, щоб він сильно не стогнав)))
Прогулянки зимою 1 р/день (взагалі не дуже я це люблю,особливо майданчики з мамками і купою дітей), весною-літом виходили і вечором, коли машинка-автомат і мультиварка працює. Пилосос 1рв день старший син або тато після роботи. Розкидані іграшки і речі ігнорила, прибиралось по мірі можливостей і бажання.
У вас зараз самий важкий період, потерпіть трошки, час дууже швилко плине)))
Муроводчица• 02 апреля 2018
Ой, автор, я теж нічого не встигаю. Тобто в мене завжди наготовано і не прості страви (я не працюю). Але прибирати треба щодня. Чоловік поїсть - навколо крихти. Дітей треба пильнувати, щоб з їжею по хаті не бігали. Пилососом, щоб було чисто, треба хоча б 2 рази на тиждень, 2 сан. вузли. Ще над старшою треба сидіти, щоб уроки робила (3 клас). Було пару разів, що я така хвора була, що встати не могла, то вона навіть щоденник не відкривала.
Я вже давно не дивлюсь хто і що встигає. Я така яка є.
СиренаФеоктистовна• 02 апреля 2018
Ответ дляОле Лукойе
2, плюс квартира нова..
в шкаф вещи складывают,а не засовывают! - что такое убирать в шкафу мне непонятно
Леннон_Жив!• 02 апреля 2018
Целый день гуляют с ребенком те, кому мамы- бабушки помогают или дома срач.
Нереально с маленьким дитем и выглядеть хорошо, и дите в порядке, и муж доволен, еды полно, порядок в доме. Это роботы, а не женщины. Быстро перегорают. Потом все выливается в нервные срывы.
Чумачечая_• 02 апреля 2018
Включите мультиварку, по приходу с прогулки все свежее и горячее. Хоть мясо внизу, а овощи на пару. Хотите в фольге запеките вместе. Так же рыба, свежий суп. Йогурт ставьте на ночь, к утру все готово. Посуду в посудомойку и вперед.
harchushyn• 02 апреля 2018
Ответ дляНаверняка
Це що гімн похвали собі?
Де поради для автора?
Оле Лукойе
• 02 апреля 2018
Може просто змиритись, що книжок читати я не буду))) і фільмів теж
Чумачечая_• 02 апреля 2018
Ответ дляОле Лукойе
смиритесь. а еще следите за мыслями. я все хотела отдохнуть, тишины, почитать. А мысли материальны. ’Отдохнула’ в стационаре, начиталась вперед на многие года.