Ms. Сама прямота• 05 апреля 2018

Кто переходил на домашнее обучение? Поделитесь опытом!)

В связи с состоянием здоровья, нужно переходить на домашнее обучение, уже все родственники твердят(
Да и я сама понимаю это. Второй класс. Кто сталкивался? Сколько это стоит? Как это все проводится? Какие подводные камни?
Всем спасибо!)
Nova_Nova• 05 апреля 2018
В Фейсбук есть большое сообщество хоумскулеров.

автор Ms. Сама прямота • 05 апреля 2018
Это должен делать наш учитель? Учить? Или с каким договимся?
Как это все происходит?
Тарабарщина• 05 апреля 2018
оно вам по показаниям?
у меня дочь училась дома по состоянию здоровья, всё оформляла через врачей
Тарабарщина• 05 апреля 2018
Ответ дляMs. Сама прямота
Как это все происходит?
не обязательно ваш учитель, это решает завуч школы
Дежурный по кухне• 05 апреля 2018
Никаких там подводных камней нет.
В вашей школе все знают , как и что.
Надо такое на месте спрашивать
Олька Модниця• 05 апреля 2018
Ответ дляMs. Сама прямота
Как это все происходит?
Ваш вчитель нічого Вам не винен. Якщо Ви отримаєте відповідне заключення мед.комісії і у Вашій школі передбачено такий вид навчання - Вам виділять вчителя. Як правило це пенсіонер або вчитель без великого досвіду. Якщо заключення не отримаєте - все навчання за Ваш кошт. Хочете самі вчите - хочете вчителів наймаєте.
Дежурный по кухне• 05 апреля 2018
Был сюжет по 1+1 о домашнем обучении .
Так там старшеклассница , без мед показаний училась дома .
Это все реально
Меряю линейкой• 05 апреля 2018
Уточніть,чи це дистанційне,чи саме домашнє,коли вчитель приходить додому займатись
Мечты сбываются• 05 апреля 2018
Якщо у вас по комісії, то це бещкоштовно.
А якщо просто дистанційне, то це дорого.

Олька Модниця• 05 апреля 2018
Ответ дляДежурный по кухне
Был сюжет по 1+1 о домашнем обучении .
Это все реально
Звичайно все можливо, але автор хоче, щоб вчитель приходив зі школи, а це лише по мед.показанням і дуже великим. В моїх друзів Синдром Дауна і то не на домашньому навчанні, а в школу ходить.
Меряю линейкой• 05 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
в моєму випадку з дитиною(по мед.показанням)домашнє навчання давали без проблем,а от інклюзивного довелось довго випрошувати
Олька Модниця• 05 апреля 2018
Ответ дляМеряю линейкой
Звичайно, адже дитина на індивідуальному навчанні - це додаткові години для працівників.
Меряю линейкой• 05 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Я цього моменту не можу зрозуміти,адже вчитель,який приходить додому ,теж навчає лише одну дитину ,як і вчитель на інклюзії,який навчає одну,але в класі з іншими дітками та їх вчителем
Олька Модниця• 05 апреля 2018
Ответ дляМеряю линейкой
В наших вчителів немає досвіду працювати в інклюзивних класах - в цьому вся проблема.
Меряю линейкой• 05 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Погоджусь,досвіду не мають.В мого інклюзивного викладача моя дитина така перша,але я дуже і дуже задоволена результатами. При домашньому навчанні таких результатів не було б. На інклюзивні дитина в соціумі і адаптується до життя в ньому,а на домашньому такого не буде