Анти-аноним• 09 апреля 2018
пропала міжнародна посилка УКР ПОШТА! Хтось зміг знайти, після пропажі?
Посилка не оцінювалася. Відправляла з України. Посилка на сайті відслідковується як "вручена", притому !!! на таможні!!!!!!!!!! це взагалі брєд... на справді в краіну доставки не надходила! Написала онлайн-заяву на розшук... однак не сильно віриться в цей розшук. По внутрішній системі посилка відслідковується як така, що відправлена з України. Хто був в такій ситуації? Що робили? Як знайшли посилку?
Жидкость для снятия глаз• 09 апреля 2018
Ответ дляАнти-аноним
посилка не оцінювалася!
Ну тогда не знаю, просто меня смущает фраза про таможню, возможно там проблемы возникли.
andrey_spec• 10 апреля 2018
Запрос на сайте укрпочты, там есть форма. И письменный запрос в укрпочту. И то и то для укрпочты привычно.