Щепотка_совести• 14 апреля 2018
Какие кроссовки симпатичней?
Всем кто проснулся,доброго утречка!Девочки,со стороны какие симпатичней?
Результат:
вже голосів:
45 (50.56%)
Никакие
38 (42.7%)
4 (4.49%)
2 (2.25%)
Посмотреть ответ
Чавонадо• 14 апреля 2018
Ответ дляРедисочка
кросівки мають бути оригінальними спорт. марок, а тут ’шопопало’
Ви знаєте не всі можуть собі дозволити оригінальні торгові марки, то що босими ходити? А по темі автор перші, но вони швидко втратять форму. Я не знаю який у вас розмір, я тут в продавалці купила фірмові Скечерс за 495грн. Гляньте.
Редисочка• 14 апреля 2018
Ответ дляЧавонадо
хіба що ліниві не можуть, на розпродажах, наприклад рібок, можна за смішні гроші купити
Чавонадо• 14 апреля 2018
Ответ дляРедисочка
1000грн це не дуже смішно коли людина отримує мінімалку.Кросівки які показала атор коштують 300грн.
Редисочка• 14 апреля 2018
Ответ дляЧавонадо
за 500-600 можна було купити, але то нормальне взуття, а не фігня