Мамзелькин• 19 апреля 2018
Фарба для волося Палет К8 Світлий мідний хто користується чи хто "зіскочив"?
Користуюся цією фарбою приблизно рік. Від кольору в захваті. АЛЕ!!! Останні 2-3 місяці випало майже третина волося, а що не випало так посіклося. При зачісці каре, в мене вже спереду волося коротше чим заду і чьолка вже зявилася. Спереду обламалося в половину майже все волося. Купила окислювач 6 %, спробую що вийде. В мене питання: хтось перейшов на якусь іншу фарбу і яку ви берете?
НашлаПерепискуМужа• 19 апреля 2018
Паллет одна из самых жестких масс-маркетовских красок...
Красилась дважды - впечатлений хватило на всю жизнь.
Перешла на Брелил, не очень дорого и результат отменный.
Мамзелькин
• 19 апреля 2018
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А колір який ви використовували? Просто я не можу знайти саме такий колір. Він без червоного.
неДоЖиру• 19 апреля 2018
красилась Schwarzkopf Brillance яркий цвет в один прием, медный
ничего никуда не выпадало ;)
цвет был оооочень яким
ничего никуда не выпадало ;)
цвет был оооочень яким
Мамзелькин
• 19 апреля 2018
Ответ длянеДоЖиру
ничего никуда не выпадало ;)
цвет был оооочень яким
ничего никуда не выпадало ;)
цвет был оооочень яким
Може підкажете номер тону? Дякую. Тут більше вихожу як блондинка з мідним відтінком. Навіть коли мішаю фарбу то вона залишається персикового кольору. А от інші руді фарби більше з червоним і коли мішаєш то вони фіолетові.
неДоЖиру• 19 апреля 2018
Ответ дляМамзелькин
не помню. это было лет 9 назад
неДоЖиру• 19 апреля 2018
Ответ дляМамзелькин
Хочу бути як ’морквинка’, а залишуся без волося
если окрашивание постоянное, Вам прийдется раскошелиться на регулярное окрашивание в салоне и банкаи с профуходом для волос.
Неместная Я• 19 апреля 2018
Ответ дляМамзелькин
Пользуюсь, тоже такой краской, как и вы))).Цвет, мой любимый, но состояние волос оставляет желать лучшего)).
. Послушаю)).
Мамзелькин
• 19 апреля 2018
Ответ дляНеместная Я
. Послушаю)).
От і я. Нарешті після всих спроб знайшла свій колір, але стан волося це жах. Взяла окислювач з меншим процентом. Надіюся, що не буде так перепалювати і колір залишиться той самий.
НашлаПерепискуМужа• 19 апреля 2018
Ответ дляМамзелькин
Я фарбуюся в русяврусяві кольори.
Але такий відтінок можна отримати змішавши 8.39 в 8.43 в пропорції 1,5:1
Мамзелькин
• 19 апреля 2018
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я фарбуюся в русяврусяві кольори.
8,39 як на мене на палітні темнуватий, а 8,43 взагалі на палітрі не знайшла
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля 2018
Ответ дляМамзелькин
фото
Так у вас совсем светлый оттенок!
Я подругу в такой красила - 9.0, 9.39 и 8.43
Пропорция:
Оксид 6%
Выходило примерно так же как на фото.
С большим добавлением 8.43 цвет будет рыжее.
Пропорция:
Оксид 6%
Выходило примерно так же как на фото.