Люда Людоедова• 22 апреля 2018
Обструктивний бронхіт
Доброго дня. Допоможіть будь ласка з власного досвіду. У дитини за півроку 4й обструктивний бронхіт. Все починається з грві: 2 дні соплі без інших симптомів, на 3 день кашель і обструкція. Як визначити причину на що? Яка профілактика? Як запобігти цьому? У дитини ще атопічний дерматит, який появився практично після першого обструктивного бронхіту. Аналіз на імуноглобулін Е показав завищений показник. Наш педіатр лікує уже по факту, нажаль не знає чим нам допомоги. Були в пульмонолога, яка крім налякати астмою і сказати, що дитину ізолювати від всіх, більше нічого не призначила. Можливо потрібно якісь аналізи ще здати? Я в розпачі, дуже шкода дитину. Допоможіть, що робити? Куди їхати? Дякую за відповідь усім наперед!
Автопортрет нурофена• 22 апреля 2018
Обструкції більше 3 раз на рік і є астма на 90%, вона буває 3 ступенів, потрібно до алергологів. Ізоляція не потрібна, це ж не кір. Якщо з Києва, то №2 дитяча лікарня.
Кошечка-муркошечка• 22 апреля 2018
Тоже улыбнулась про ’напугать астмой’. Это она и есть, вообще то.
Ищите толкового аллерголога.
Нам назначали монтелукаст курсом, и ходим а бассейн. Очень помогло.
Дети такие состояния в большинстве случаев перерастают.
Ищите толкового аллерголога.
Бауди на ауди• 22 апреля 2018
Вам надо к аллергологу. Не обязательно астма. Аллерголог тназначит доп анализы которые покажут есть ли астма.
Бауди на ауди• 22 апреля 2018
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не пугайте автора. У моего ребенка были обструкции больше чем 3 раза в год, после обследования вывод аллерголога астмы нет, но аллергия очень сильная. В подростковом возрасте может как улучшиться состояние так и усугубиться, зависит от иммунитета.
Божий одуванчик• 22 апреля 2018
Расскажу, как было у нас. 1) Искали долго, но таки в ПАГе нашли глистов. Пролечили. В разы стал меньше болеть ребенок, обструкции уменьшились, но не прошли, зато очень уменьшился дерматит. Далее сдали иммунограмму, иммуноглобулин Е и еще какие-то анализы у иммунолога. После чего нам назначили сингуляр (монтелукаст) на зимнее время. Болел ребенок три или четыре раза за это время, но ни разу до обструкции не дошло. Т,е. он просто болеет, как обычные ребнок!!!! Чуть температуры, сопли и ВСЕЕЕЕЕ!!!. Потом пошли к аллергологу, сдали анализ на аллергены и на фоне нормального самочувствия, потепления и т.д. нам отменили сингуляр. ААА, еще сделали прививку ПРЕВИНАР(от пневмококков, которые вызывают пневмонию, отиты и гаймориты). Если Вы не антипрививочник, то можете проконсультироваться с педиатром.
Баба на горошине• 22 апреля 2018
Дочке прописали Сингуляр пить, обструкции прекратились, пьем уже 6 месяц.
Автопортрет нурофена• 22 апреля 2018
Ответ дляБауди на ауди
у дочки легкий ступінь астми, в цьому абсолютно нічого страшного, зараз в сильно запилених приміщеннях треба вентолін в балончику, їй 13. Хворіє без обструкцій зараз, був час, коли була на легких гормонах, сингуляр не допомагав, приступи знімали вентоліном через небулайзер до 10 років приблизно. Суть в тому, що алерголог грамотно і правильно лікує, а педіатри тикають пальцем в небо. Але саме страшне це самолікування, коли з переляку і фліксотид з пульмікортом і ректодельт безконтрольно і все одночасно. І навіть тут на Порадниці абсолютно легко прзначають гормони безконтрольно і своїм дітям і ще й поради іншим дають. Деякі педіатри, коли чують діагноз астма впадають в ступор і призначають бронходилататори для перестраховки, коли обструкції нема. Завдання автора самолікування викорінити повністю, знайти хорошого педіатра з стаціонара бажано, і завжди звертатись тільки до одного з найменшим чихом в перший день хвороби. Профілактично до алерголога один раз в 3-6 місяців. Після 6-7 років легше, можна АСІТ застосовувати, легені майже як в дорослого.