сказочное_Бали• 23 апреля 2018

Питання майстрам шугарінгу

Розумію, що питання досить інтимне, але буду вдячна, якщо поділитесь.
Так склалось, що за літо потрібно заробити певну суму коштів (повернути борг, позичала мамі на операцію). На повний графік вийти не можу, бо дитина. Вирішила піти на курси шугарінгу.
сама собі спокійно роблю, а ось на комусь потрібна практика та вивчити нюанси.
Питання: скільки реально в місяць заробити якщо працювати зранку до 18:00?
Який був Ваш стартовий капітал? Починали працювати вдома чи винаймали кабінет? За скільки часу почували себе більш впевненою в роботі?
Заздалегідь вдячна!
Кумушка• 23 апреля 2018
вы уверены что к вам с утра до 18 будут идти клиенты ?
Кумушка• 23 апреля 2018
советую сначала потренироваться на знакомых
автор сказочное_Бали • 23 апреля 2018
Ответ дляКумушка
звісно ні! Як хоч дві людини будуть, то це як кажуть ’успєх!’ - без сарказму
автор сказочное_Бали • 23 апреля 2018
Ответ дляКумушка
кілька ’жертв’ знайщла вже :), дякую за пораду!
Цикавенная• 23 апреля 2018
Новичок будет клиентуру набивать от года и до бесконечности. Потока как Вы себе представляете, не будет. И вряд ли за лето, Вы заработаете большие деньги.
автор сказочное_Бали • 23 апреля 2018
Ответ дляЦикавенная
Ви майстер? Скільки з часом реально зароити? Дякую!
Кумушка• 23 апреля 2018
Ответ длясказочное_Бали
ну конечно не от года, но многое зависит от места вашего нахождения , цен и мастерства
Цикавенная• 23 апреля 2018
Ответ длясказочное_Бали
Нет, я не мастер по шугарингу, но работаю в этой сфере. Все зависит от того как Вы хорошо будете делать, коммуникабельность, советы по уходу, хорошая консультация, новинки в косметике и т.д. Если все это будет, то и будут клиенты и деньги. Заработок зависит от цен и процента (обычно 50% если в салоне). Но сразу к Вам толпа не повалит. Будете хорошо работать, клиенты сами будут Вас находить.
Ласунка• 24 апреля 2018
Я не по теме - Вы такой позитивчик)) желаю Вам удачи и успеха во всех начинаниях)
автор сказочное_Бали • 24 апреля 2018
Ответ дляЦикавенная
Дякую за хороші поради, це дуже цінно зараз!
автор сказочное_Бали • 24 апреля 2018
Ответ дляЛасунка
Дякую, приємно зранку прочитати щось хороше :)
Annarybka• 24 апреля 2018
Якщо ви з Києву, то можу порадити кращого майстра по шугарінгу/косметології, яка не тільки працює в цій сфері , а й проводить індивідуальні навчання по шугарінгу. До неї на майстер класи приходять не тільки новачки, але й професіонали. То ж якщо цікаво, напишіть вашу електронну адресу, і я вам скину інформацію про цю людину. А ви вже самі подивитесь та вирішите.
автор сказочное_Бали • 24 апреля 2018
Ответ дляAnnarybka
Дякую! Bodevita@gmail.com
Annarybka• 24 апреля 2018
Ответ длясказочное_Бали
Дякую! Bodevita@gmail.com
Відправила на вашу пошту повідомлення.