Партизанка• 26 апреля 2018

5 класс. Девочка, сложный характер, не хочет в школу

Сегодня я ее «таскала» по квартире -кушать, потом одевала через силу. Вытащила в подъезд и поехали в школу. Опоздала на 5 минут , но то такое.
Не бью, не била раньше. Объясняю , воспитываю. За уроки не посадишь весь день. Вечером начинает , ложится спать в 21-30 и в 6 утра встаёт доучивает . Вчера я ей сказала, что больше так не будет. Не выучишь -иди с недоученными. Пошла сегодня без дз по английскому.
Не глупая, хорошистка. Староста класса.
Что делать? К психологу ? Что я делаю не так?
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Ви психолог? Просто цікаво? Чи мудра мама?
Я не психолог, але багато працювала з дітками від кризових сімей до так сказати еліти. Плюс в мене теж є донька. Я сама була дитиною.

Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Та я не кажу, що не зможеш. Повірьте, пробувала різні методи.
Просто є обов`язки .. в мене свої , в неї її
Ці методи обирала вона? Чи Ви?
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляБандитка Сью
А почему не хочет идти? Посорилась с кем то?
Нет, не ссорилась. Просто надоело говорит учиться
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Ці методи обирала вона? Чи Ви?
Я
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Ось прийде вона зі школи. І дати їй робити що хоче? Мені змовчати? Я на роботі до 17 години. Не дзвонити їй ? Хай вчиться сама планувати свій час?
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
ну май уже, все устали от зимыи солнце, тепло - хочется гулять, веммде тдемеа работу не всегда хочется идти. Разрешите вот завтра , в пятницу не пойти в школу, потом 4 выходных, отдохнёт, хорошо погулять, сходите куда то наберитесь впечатлений, чтоб ей хотелось пойти в школу и рассказать об этом друзьям...
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Я
Я ж кажу - ви забрали свободу в своєї дитини.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Якщо у неї є якісь обов´язки - вона маэ ъх виконати. А свої справи має планувати сама.
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Моя в седьмом, школа, после школы тренировки каждый день, уроки учит сама, я даже не знаю, что там за предметы. Школа до трёх, с пяти до восьми тренировка и дорога туда сюда, времени свободного мина уроки мало,очень устает, но тренировки не пропустит сама никогда, даже если болеет, а школу иногда (перед соревнованиями или после, когда по две тренировки в день...) разрешаю пропустить, но это один день, она выспится и снова скачет в школу.

Сарафанное радио• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Конечно. Почему Вас это удивляет? Я с 1 кл не вмешиваюсь в учёбу детей, но интересуюсь школой (стала главой РК, устраиваю детям экскурсии, поездки итд). Звонить надо конечно, узнать как дела, настроение, что нового за день, какие вкусняшки вечером принести итд.
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляБандитка Сью
Молодцы. Я искренне за вас рада. У моей тоже тренировки. Бассейн, соревнования бывают . Тоже не пропустит без повода никогда. А вот со школой туго. Говорит зачем мне учиться , я спортсменка )
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
)))) так говорит наш тренер. Я когда начинаю возмущаться, что дочь с тем спортом ничего не успевает, ни погулять , ни поехать на выходных никуда не можем, в школе появились оценки 9 и 8, а была отличница, просто не хватает времени все нормально выучить, тренер заявляет - зачем ей та школа? Она спортсменка)))
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
а дочери дайте прогулять пару дней, пусть делает что хочет всё это время, но с условием, что отдохнув она спокойно пойдет в школу.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Треба давати дітям вибір. Навіть ціною втрат. В минулому році (якраз закінчила 5 клас) - моя зібралась в багатоденний похід в Карпати на Говерлу. Я сама ходила і знаю як це тяжко. В мене серце кров´ю обливалось, як дивилась на свою тростиночку. Але це її вибір і її життя. Хоч більшість мам і чути про таке не хочуть в такому віці.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
А може донька права?
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Ми теж рік тому сім’єю сходили на Говерлу. Були щасливі !))) вона теж!
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Автор - насправді в школі до 7 класу діти не отримують знань, що кардинально впливають на подальше навчання. Може дайте їй насолодитись спортом, дитинством. А через два роки побачите в якому руслі йти?
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
А може донька права?
Не знаю . А як же далі? З тим ЗНО в 9 класі? Треба вчитися. Якось мотивувати..
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Дякую Вам і всім за поради. Багато для себе зробила висновків.
Як і той, що мене в її житті багато(

Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Знаєте в бібліє є гарні слова ’Чого Ви думаєте про те, що буде завтра - у Вас що немає проблем сьогодні?’
І знову у Вас та ж проблема, що я говорила раніше, чого ви так недооцінюєте дитину, чого Ви думаєте, якщо не будете мотивувати - дитина не здасть ЗНО. Знову без Вас нікуди?
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Тому що вона поки що не розуміє сама того. Я не кажу, що не здасть . Але ж треба вчитися всеж
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
А як вона зрозуміє - коли ви весь час бу-бу-бу. Вставай, їж, вчи...Яке розуміння Ви хочете в 5 класі?
автор Партизанка • 26 апреля 2018
А ще моя проблема в тому, що я порівнюю її з собою в дитинстві. Як це в мене було. Ніхто не втручався зовсім в навчання. Сама вчилась . Хочу щоб і донька дала мені продихнути .
Але я то я, а вона то вона. Все розумію.
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Я от чесно , дуже Вам вдячна . Прислухаюсь. Люблю своїх дітей і хочу для них найкращого
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Так Ви ж самі не даєте їй продиху.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Я зі своєю дуже багато говорю і даю порад. Але останнє слово за нею - вчити чи не вчити, вдягати те чи інше. І в нас оціники різні і це мене зовсім не бентежить.
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Так Ви ж самі не даєте їй продиху.
Замкнене коло
автор Партизанка • 26 апреля 2018
Дякую)