Партизанка• 26 апреля 2018
5 класс. Девочка, сложный характер, не хочет в школу
Сегодня я ее «таскала» по квартире -кушать, потом одевала через силу. Вытащила в подъезд и поехали в школу. Опоздала на 5 минут , но то такое.
Не бью, не била раньше. Объясняю , воспитываю. За уроки не посадишь весь день. Вечером начинает , ложится спать в 21-30 и в 6 утра встаёт доучивает . Вчера я ей сказала, что больше так не будет. Не выучишь -иди с недоученными. Пошла сегодня без дз по английскому.
Не глупая, хорошистка. Староста класса.
Что делать? К психологу ? Что я делаю не так?
Не глупая, хорошистка. Староста класса.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Ви психолог? Просто цікаво? Чи мудра мама?
Я не психолог, але багато працювала з дітками від кризових сімей до так сказати еліти. Плюс в мене теж є донька. Я сама була дитиною.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Та я не кажу, що не зможеш. Повірьте, пробувала різні методи.
Просто є обов`язки .. в мене свої , в неї її
Ці методи обирала вона? Чи Ви?
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляБандитка Сью
А почему не хочет идти? Посорилась с кем то?
Нет, не ссорилась. Просто надоело говорит учиться
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Ось прийде вона зі школи. І дати їй робити що хоче? Мені змовчати? Я на роботі до 17 години. Не дзвонити їй ? Хай вчиться сама планувати свій час?
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
ну май уже, все устали от зимыи солнце, тепло - хочется гулять, веммде тдемеа работу не всегда хочется идти. Разрешите вот завтра , в пятницу не пойти в школу, потом 4 выходных, отдохнёт, хорошо погулять, сходите куда то наберитесь впечатлений, чтоб ей хотелось пойти в школу и рассказать об этом друзьям...
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Якщо у неї є якісь обов´язки - вона маэ ъх виконати. А свої справи має планувати сама.
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Моя в седьмом, школа, после школы тренировки каждый день, уроки учит сама, я даже не знаю, что там за предметы. Школа до трёх, с пяти до восьми тренировка и дорога туда сюда, времени свободного мина уроки мало,очень устает, но тренировки не пропустит сама никогда, даже если болеет, а школу иногда (перед соревнованиями или после, когда по две тренировки в день...) разрешаю пропустить, но это один день, она выспится и снова скачет в школу.
Сарафанное радио• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Конечно. Почему Вас это удивляет? Я с 1 кл не вмешиваюсь в учёбу детей, но интересуюсь школой (стала главой РК, устраиваю детям экскурсии, поездки итд). Звонить надо конечно, узнать как дела, настроение, что нового за день, какие вкусняшки вечером принести итд.
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляБандитка Сью
Молодцы. Я искренне за вас рада. У моей тоже тренировки. Бассейн, соревнования бывают . Тоже не пропустит без повода никогда. А вот со школой туго. Говорит зачем мне учиться , я спортсменка )
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
)))) так говорит наш тренер. Я когда начинаю возмущаться, что дочь с тем спортом ничего не успевает, ни погулять , ни поехать на выходных никуда не можем, в школе появились оценки 9 и 8, а была отличница, просто не хватает времени все нормально выучить, тренер заявляет - зачем ей та школа? Она спортсменка)))
Бандитка Сью• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
а дочери дайте прогулять пару дней, пусть делает что хочет всё это время, но с условием, что отдохнув она спокойно пойдет в школу.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Треба давати дітям вибір. Навіть ціною втрат. В минулому році (якраз закінчила 5 клас) - моя зібралась в багатоденний похід в Карпати на Говерлу. Я сама ходила і знаю як це тяжко. В мене серце кров´ю обливалось, як дивилась на свою тростиночку. Але це її вибір і її життя. Хоч більшість мам і чути про таке не хочуть в такому віці.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
А може донька права?
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Ми теж рік тому сім’єю сходили на Говерлу. Були щасливі !))) вона теж!
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Автор - насправді в школі до 7 класу діти не отримують знань, що кардинально впливають на подальше навчання. Може дайте їй насолодитись спортом, дитинством. А через два роки побачите в якому руслі йти?
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
А може донька права?
Не знаю . А як же далі? З тим ЗНО в 9 класі? Треба вчитися. Якось мотивувати..
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Дякую Вам і всім за поради. Багато для себе зробила висновків.
Як і той, що мене в її житті багато(
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Знаєте в бібліє є гарні слова ’Чого Ви думаєте про те, що буде завтра - у Вас що немає проблем сьогодні?’
І знову у Вас та ж проблема, що я говорила раніше, чого ви так недооцінюєте дитину, чого Ви думаєте, якщо не будете мотивувати - дитина не здасть ЗНО. Знову без Вас нікуди?
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Тому що вона поки що не розуміє сама того. Я не кажу, що не здасть . Але ж треба вчитися всеж
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
А як вона зрозуміє - коли ви весь час бу-бу-бу. Вставай, їж, вчи...Яке розуміння Ви хочете в 5 класі?
Партизанка
• 26 апреля 2018
А ще моя проблема в тому, що я порівнюю її з собою в дитинстві. Як це в мене було. Ніхто не втручався зовсім в навчання. Сама вчилась . Хочу щоб і донька дала мені продихнути .
Але я то я, а вона то вона. Все розумію.
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Я от чесно , дуже Вам вдячна . Прислухаюсь. Люблю своїх дітей і хочу для них найкращого
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Так Ви ж самі не даєте їй продиху.
Олька Модниця• 26 апреля 2018
Ответ дляПартизанка
Я зі своєю дуже багато говорю і даю порад. Але останнє слово за нею - вчити чи не вчити, вдягати те чи інше. І в нас оціники різні і це мене зовсім не бентежить.
Партизанка
• 26 апреля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Так Ви ж самі не даєте їй продиху.
Замкнене коло