Вже голова крутиться з crocs.Хочу своїм хлопцям купити дані сандалики,у старшого довжина стопи зараз 20см,думала взяти j2,бо пишуть стілька 21см,ну щоб не впритик,а хочдо кінця літа доходив.Але продавець пише ,що треба j1,я ще крокси їм не купувала,тому напевно так тяжко вгадати з розміром.А у меншого ножка 14см,хотіла c8 брати,а вже сумніваюсь може краще с7,буду дуже вдячна за допомогу
Ответ дляAnnaSmith
Автор, а у вас ніде нема можливості поміряти? Я також переживала, щоб замалі не були, замовила j3 (по розмірній сітці -21,7), в малої нога 21. Вони безбожно великі. Будуть на наступний рік. Одразу ж тут замовила j2 (по розмірній сітці - 20,7). Ще й запас є.
Капець,я вже сама запуталась з його ногою і кроксами.Нажаль місто в нас маленьке і про речі гарної якості,щоб поміряти можна тільки мріяти,або дітей везти у велике місто найближче 1год і то з ними міряти - це щось.Я так зрозуміла,що там і моделькі різні і одні більші,другі менші,хоч розмір той самий.
Ответ дляcat woman
Я такж про це читала. А ви на оф.сайті хоче замовити? Чи тут?
Ответ дляcat woman
Сама вже не знаю,хотіла тут замовити але вже розміру ні j2 ні j3 не має,він хоче crocs crosband такі сині сандалики з червоним.Вже задумуюсь про офіційний сайт,але довго чекати.
У моєї малої також crosband. Вони круті. Там, по ходу, довжина устілки міряється по масажним точкам. Але ж ще від цих точок до загинів - на носку 1 см, на п´ятці - міліметрів 5.