Не обижаюсь• 09 мая 2018

Препарат МОВАЛІС при остеохондрозі.

Хто користувався при загостренні, допоміг? Призначили його і вітаміни групи В. Але сьогодні 2 укол з 3, але полегшення не відчуваю. Пече шкіра по верху і не перестає.
Тарабарщина• 09 мая 2018
Не один мовалис назначали, в комплексе. Мне легчает с 3 укола, последний раз догулялась пошёл отек нерва от защемления так лечилась 2 недели у вертебролога с блокпдами, процедурами, физиотерапией

Пленница SexShop-а!• 09 мая 2018
Мне мовалис не снимает боль.Хорошо снимает наклофен(диклофенак)
Бесстыдница• 09 мая 2018
так таке швидко не лікується. моваліс=ревмоксікам=мелбек (аналоги). стандартна схема
Анонимарик• 09 мая 2018
такое недавно было и у меня, делали 5 уколов диклоберла+ мидокалм, и через день витаксон (витамины группы В). Стало полегче, но не надолго, зарядка, гимнастика, плаванье - наше все!
Библиотекарь• 09 мая 2018
Препарат неплохой, но болевой синдром он плохо снимает, т.ч. резкого облегчения не ждите.
Скажите доктору, что боль не прекращается, может что-то др. назначит
Библиотекарь• 09 мая 2018
Диклоберл боль намного лучше снимет, но может вызвать аллергическую реакцию.
автор Не обижаюсь • 09 мая 2018
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так такого вже сильного болю і немає. Найбільше достає печіння шкіри.
автор Не обижаюсь • 09 мая 2018
Ответ дляТарабарщина
В мене також защемило((( А шкіра у Вас пекла? Скільки уколів прийняли 3 чи 5.
автор Не обижаюсь • 09 мая 2018
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Він більш негативно впливає на печінку, а я ще й з нею маю проблеми на жаль.

sonyali• 09 мая 2018
Мне мовалис не помогает; хорошо деклоберл и нейрорубин
автор Не обижаюсь • 09 мая 2018
Ответ дляsonyali
В мене сильних таких болів немає
Тільки біля лопатки сама шкіра пече і такими як приступати в тому ж місці. Вночі, так взагалі все ок, а коли прокидаюсь, то починається знову.
Библиотекарь• 09 мая 2018
Ответ для#Пойду_кгадалке
Это да.
Жжение кожи... возможно пошла аллергическая реакция.
Попробуйте принять что-то от аллергии, если можно.
автор Не обижаюсь • 09 мая 2018
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Это да.
З печіння все і почалось. Вже місяць пече і в цьому ж місці поколює та іноді німіє. Через ці симптоми і почали лікування.
Библиотекарь• 09 мая 2018
Ответ для#Пойду_кгадалке
Простите, не совсем правильно поняла. Подумала, что возле места укола жжение в коже
автор Не обижаюсь • 09 мая 2018
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Пече сама шкіра, на невеликій ділянці біля лопатки. Вже не знаю, що і думать і робить((( Наскладала собі вже голові всіляких ужастіків, що капець(
Перловая Кашка• 09 мая 2018
Ответ для#Пойду_кгадалке
У меня так болело и пекло, жгло , горело между ребрами. Долго. Лечение не помогало.
Мануальщик проблемы в спине не увидел и назначил - Меновазин растирать на ночь, МагнийВ6 и витамины группы В курсом. Он сказал, что это от нехватки магния и витаминов.
Не сразу, месяца через 1,5 стало постепенно нормально.
Иногда болит, прошу мужа хрустнуть спину мне , знаю, что нельзя, но мне помогает )
Выздоравливайте )
автор Не обижаюсь • 10 мая 2018
Ответ дляПерловая Кашка
Выздоравливайте )
А у Вас так само сама шкіра зверху боліла, бо кого не спитаю, то у всіх зсередини пече. А в мене зверху, навіть від легенького дотику руки неприємні відчуття(( А всередині під цим місцем періодично сильно коле.
Vadusya• 10 мая 2018
Ответ для#Пойду_кгадалке
В мене так було. Спина як після сонячного опіку.
Так буває, якщо защемлює корінці, які інервують шкіру.
Протизапальна терапія і санаторій допомогли
автор Не обижаюсь • 10 мая 2018
Ответ дляVadusya
Дякую, що відповіли. А яка саме терапія допомогла, що приймали і як довго пекло, а то я вже місяць мучусь(((

Vadusya• 11 мая 2018
Олфен, нейромакс, мідокалм , протизапальний гель місцево. Після того масаж,вправи, виконувати обережно .
І в мене десь місяць, після лікуванння за 1 тиждень стало краще
автор Не обижаюсь • 11 мая 2018
Ответ дляVadusya
Мені призначили МОВАЛІС і вікасол. Сьогодні маю колоти 4 раз МОВАЛІС, результату нуль. А в якому саме місці вам пекло? Велика частина спини чи ні? Масажист робила до уколів теж не допомогли. Вже не знаю до кого йти і що вже робить. Сьогодні, то взагалі караул. Вчора легше було, думала, що проходить, але даремно.(((
Ход конём• 12 мая 2018
4 дні то дуже мало. Купіть ще меновазин і гель з диклофенаком і втирайте.
Пекла більша частина спини
автор Не обижаюсь • 12 мая 2018
Ответ дляХод конём
Пекла більша частина спини
Та мазала і меновазіном і траумель, все одно с...а пече. Ще тільки мочою не терла, як багато тут радять)))) виявляється ця штука дуже помічна. Прочитавши порадницю, то панацея від всіх хвороб