Lana_35• 13 мая 2018

БЦЖ вдруге. Буває так?

Зараз дитині 7 років,робили у п´ятницю рекцію манту. Педіатр попередила що минулий рік реакція була негативна, і якщо на цей раз буде також негативна то будуть робити ревакцинацію БЦЖ, так як можливо відсутній імунітет у дитини.
У когось було так? У календарі щеплень, чітко вказано шо БЦЖ дається одна доза у перші три дні після народження. Негативна реакція- це лікар пояснила, що мовляв не має взагалі ніякої, що не видко навіть місця, де робили прокол шкіри.
Агафья• 13 мая 2018
так и в календаре 7 лет БЦЖ

harmyder• 13 мая 2018
В 7 БЦЖ по календарю вакцинации
Tix• 13 мая 2018
7 лет ревакцинация БЦЖ при отрицательной пробе Манту, всё правильно
lilusha2• 13 мая 2018
Да, если отрицательная реакция, то пишут, что нужно.
Но когда-то наша педиатр, делала перепост, там эту тему раскрывали стоит или не стоит этого делать, но не найду уже эту статью. Поищите, может получится у вас.
Юлия Днепропертовск• 13 мая 2018
В календаре есть бцж в 7 лет
AnyaSkazka• 13 мая 2018
Сейчас Супрун активно продвигает идею о бесполезности второй бцж. Если не хотите делать-то тяните момент, скоро эту вторую прививку исключат из календаря.
Вера• 13 мая 2018
Автор, ваша ситуация, при чем у обоих детей. Делать не буду
автор rusya-mama • 13 мая 2018
Ок. Всім дякую. Зараз буду шукати ще інфу.
автор rusya-mama • 13 мая 2018
Ответ дляВера
не вважаєте за потрібне? А що ваш педіатр каже? Не наполягає?

alehina18• 13 мая 2018
У нас ситуация наоборот манту всегда большая папула
БЦЖ второе делать кактегорически нельзя
Если манту отрицательная проба.то в 7 лет делают повторно БЦЖ
Вера• 13 мая 2018
Ответ дляrusya-mama
Я просто манту больше не делаю детям и все, чтоб не приставали.
Ната1975• 13 мая 2018
В 7 лет отменили БЦЖ...В среду эту информацию озвучила мне педиатр.
Агафья• 13 мая 2018
Ну, учитывая ситуацию с туберкулезом в стране, и информативность Манту, рискованно делать БЦЖ в 7 лет, конечно
malush13• 13 мая 2018
Дійсно в 7 років роблять ревакцинацію Бцж.Але закордоном доведено що в бцж немає сенсу і тому в Україні другу дозу хочуть зняти з календаря вакцинації.Якщо навіть не відміняють,я буду писати відмову.Щодо ризику бцж захищає від туберкульозу
malush13• 13 мая 2018
Ой...не захищає від туберкульозу
maryamsofi• 13 мая 2018
Как бцж не защищает???
malush13• 13 мая 2018
Ответ дляmaryamsofi
Как бцж не защищает???
Бцж дає % захисту від туберкульозу кісток,туберкул.менінгіту і інших важких форм.Від розповсюдженої форми —легеневої , не захищає .Звідки ж в нас тоді епідемія(((
Солар• 14 мая 2018
Ось цікавий пост з ФБ про туберкульоз, рекомендую: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
Солар• 14 мая 2018
гідно ВОЗ з 1995 по 2005 вакцинне охоплення в нас жодного разу не опускалось нижче асоційованих з міфічним колективним імунітетом 95%, а туберкульоз, якщо вірити статистиці KNOEMA в той самий час чомусь виключно зростав, піднявшись зі 114 захворілих на 100 тис населення в 2000 році до 127 в 2006.
Тобто якщо дитяча смертність в нас просто падає незалежно від % вакцинованих і таким чином спростовує розповсюджену брехню ’треба щепляти, щоб не вмирали’, то по туберкульозу українська статистика двох останніх десятиліть демонструє чітку пряму залежність:
Чим більше БЦЖ тим більше туберкульозу
Чим менше БЦЖ тим меншу туберкульозу