Боюсь признаться• 02 июня 2018
ААА, знайшла в дитини воші. Дайте пораду
Тільки що помили голову (голову миємо 1 раз в 4 дні) і побачила у доньки воші. Я в шоці. переглянули з чоловіком голову, знайшли близько 10 шт (2 великих і решта манюпунькі). Більше поки що не побачили. Шоковані, адже гігієна для нас головне! Маю лише одну підозру де могли подхопити - в минулу неділю святкували хрестини в елітному ресторані і там біля нашого залу була дитяча кімната. діти весь час там гралися і вже у вівторок донька почала час від часу чухати голову, нічого не запідозрили. думали, що жарко і тому щось там інколи чеше. але з кожним днем все більше і більше. вчора нашвидкоруч глянула і де чухала, то червоне побачила (знову подумала, що спотіла і начухала). сьогодні вирішили з чоловіком добряче перевірити волосся.
запитання - яким дієвим засобом вивести (завтра зранесеньку чоловік поїде до аптеки)
і чи можливо підхопити воші в дитячій кімнаті(чи живуть вони поза людським волоссям)?
Ответ дляПугачиха
Гниду не убъёте ни чем .! Обязательно выбирать ! Очень хорошо высматривать голову и выбирать гнид. Каждый день . Долго , нудно , но надо . Иначе вылуплятся новые вши .
Гнид отлично убивает настойка чемерицы. Только не вода, а именно настойка. Продается в ветаптеке. За одну обработку ничего живого не остаётся.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 03 июня 2018
И обязательно - специальный гребень. Он и вшей вычешет и большинство гнид. Здесь многие начинают свои советовать за сумасшедшие деньги, но лично я брала Лавинал с гребешком и он прекрасно справился со своей задачей. В совокупности с гребнем справится любое средство, от Чемеричной воды (волосы после неё просто потрясающие) до Параникса (а тут с волосами прям беда).