Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Знову про 9 травня. Сьогодні гуляла у парку Перемога
І побачила, що на Кургані безсмертя, немає власне таблички "Курган безсмертя", яка ще донедавна була. Курган є, квіти є, а що це за "піраміда" тепер незрозуміло для тих хто не знає. Далі... була така стеля з меморіальною дошкою і прізвищами загиблих та цифрами 1941-1945, ще влітку там вода стікала як фонтан, дуже гарно, нині це місце виглядає як об´єкт вандалізму.
І це все явно не є централізованим. І дуже прикро від того, що зараз пам´ять про ветеранів ВВВ руйнується. Мої прадіди не винні в тому що народилися"не там" тобто не в Галичині, і не були членами УПА, але були українцями які захищали свою землю
Джавеліна• 2 часа назад
Ответ дляНічого вдягти
Провокативна тема! Троль! Бан!!!!
Ути пути какие мы нежные тюти
Куколка-мяуколка
• 2 часа назад
Я навпаки завжди використовувала фото з парку як ідеологічну зброю проти росіян - меморіальні дошки є , фонтан б´є, у нас все пам´ятають, тільки без дебільного фетишизму. За Порошенка у селах всі пам´ятники Невідомому солдату були заново пофарбовані.
Пузата Хата• 2 часа назад
Буде табличка, з іншим написом. Не знаю чому досі не зробили.
На сайті КМДА була інфа
Бочка порохУ• 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Надіюсь Порошенко сам особисто фарбував?
Я-ваш шанс• 2 часа назад
Главное герои майдана и небесной сотни которых никто не знает и не ясно за что они погибли.
Куколка-мяуколка
• 2 часа назад
Ответ дляБочка порохУ
Справа не в цьому.
Куколка-мяуколка
• 2 часа назад
Ответ дляПузата Хата
На сайті КМДА була інфа
Ну то хай би і поставили. Бо за раз це виглядає ніби вандалізм
Бочка порохУ• 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Справа не в цьому.
А в чому? Ви особисто перевіряли всі в селах пам´ятники тоді пофарбували чи ні?
Зоряний Шлях• 2 часа назад
Так на фото не курган, а старый фонтан сбоку. На кургане есть табличка
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляБочка порохУ
Ну да, у ЗЕлений колір
Пузата Хата• 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мені здається що просто нема кому робити. Біля мене два будівельні майданчики, в минулому році так добре взялися, а потім все заглохло. Зараз може неділю стояти, потім двоє-четверо щось роблять, потім знову нема. Я якось запитала їх, а коли закінчаться роботи, бо вже набридло навколо ходити. А вони мені відповіли-хлопці позвільнялись, лишились лише ті в кого бронювання. От вони і ходять з об´єкту на об´єкт.
Хоча КМДА могли звичайно перед днем перемоги знайти і відновити,якщо лише в цьому справа.
Голова колгоспу• 2 часа назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Голубая фишка• 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
ааа, сусідка любить Порошенка, занотовано, зроз
по темі - парк зараз мені дуже подобається, багато квітів, фігур, інсталяцій, але ж треба на табличці саме заморочитися, прям ніяк без цього
ЖующаЯКонфету• 2 часа назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Погибли, чтобы мерзость вроде тебя навсегда вычистить из нашей страны.
Я-ваш шанс• 2 часа назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мечтай нас много а с последними событиями в стране ещё больше. Плюс у людей есть оружие уже просыпаться некоторые.
Голова колгоспу• 2 часа назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Suka рашиська , пішла вон 🤬🤬🤬🤬
Голова колгоспу• 2 часа назад
Ответ дляdf364tye3
с праздником ,,,
память не в железе и бетоне ,,,
она в сердце ,,,
память не в железе и бетоне ,,,
она в сердце ,,,
ИзИди, нечисть 🤮🤮🤮
Я-ваш шанс• 2 часа назад
Ответ дляГолова колгоспу
Suka рашиська , пішла вон 🤬🤬🤬🤬
Куда? Мы же тут живём. Вам ни о чем не говорит то что на улицах стреляют уже, бьют военных, полицию? Начало конца.
Голова колгоспу• 2 часа назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так стріляти твої уроди ще в 2014 почали .
Беньки протри .
Нафаня Маня• 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Справа не в цьому.
Дело в том, что наша страна несётся в пропасть. Мы потеряные. Без роду без племени. Нас заставляют отречся от всего, что мы уважали, знали. Но взамен нечего не предлагая. Каждый сам по себе.
Я-ваш шанс• 2 часа назад
Ответ дляНафаня Маня
Моя хата с краю. Это так.
Голова колгоспу• 2 часа назад
Ответ дляНафаня Маня
Ви точно 👍.
Мокші.