Алгонавт• 09 мая в 23:33

Вгадайте ціну на заморозку яйцеклітин, Киів

Нещодавно ходила на прийом на консультацію в одну з київських репродуктивних клінік. Можливо комусь пригодиться ця інфа. Нарахували за сам пакет послуги отримання яйцеклітин та річне зберігання - близько 44000 грн, плюс близько 40000 грн будуть коштувати необхідні медикаменти. Консультація-1400 грн, узі щоб подивитися ваш стан і кількість фолікулів - 900 грн. Потім після першого року зберігання потрібно оплачувати додатково близько 580 грн за кожен додатковий місяць зберігання. В цілому весь процес займе 14-16 днів, починати треба з третього дня циклу.
автор Алгонавт • 10 мая в 01:06
Ответ дляЭскиз бесконечности
Удалено администрацией...

автор Алгонавт • 10 мая в 01:07
Ответ дляЗайченя
Вы хотите заморозить яйцеклетки и продолжить поиски партнёра за границей?
Не обовʼязково закордоном, просто знайти свою людину
Эскиз бесконечности• 10 мая в 01:08
Ответ дляЗайченя
За границей нормальных молодых женщин достаточно, что б не связываться с нашими пидстаркуватыми , никак не способными себе цену сложить.
38- это тик так. Европейки крепкие здоровьем. Наши более хилые. Да и много болячек вылезло при беженстиве у всех.
Только наш Петро может на губки уточки позарится.
Эскиз бесконечности• 10 мая в 01:10
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
автор Алгонавт • 10 мая в 01:15
Ответ дляЭскиз бесконечности
Удалено администрацией...
Я відповіла автору нападок на мене у її стилі. От і все.
Я створила можливо для когось корисну тему, на мене почали без причини нападати. Я маю право захищатися і бити по слабкому місці, якщо людина нормально не розуміє.
автор Алгонавт • 10 мая в 01:18
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну от ви і демонструєте своє нутро, хоча я по суті вам нічого поганого не зробила. Як назвати таку людину? Ви перша починаєте писати образи, потім дивуєтеся чому отримуєте подібне у відповідь.
Эскиз бесконечности• 10 мая в 01:23
Ответ дляАлгонавт
Вы писали другим гадости.
При этом я писала нормальное сообщение вам. После прочитанного перехотелось.
Ещё раз говорю- пока их себя не уберете эту гадость - не будет рядом мужчины нормального. До этого нужно дорасти, но с вашими низкими вибрациями вы ну никак не дотягиваете к своим желаниям. Это как бомж выбирает себе квартиру и носом крутит, хоть купить даже метр2 денег у него нет.
Прощайте.
автор Алгонавт • 10 мая в 01:24
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вы писали другим гадости.
Прощайте.
Перечитайте уважно всю гілку. Я перша ні на кого не нападала. Тільки коли деякі перешли межу у своїй ядовитості. І схоже, ви одна з них. На все добре.
автор Алгонавт • 10 мая в 01:25
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вы писали другим гадости.
Прощайте.
До речі, у вас проблеми з фінансами саме через ваш характер. На такі вібрації як у вас гроші не прийдуть 😏

Налитое яблочко• 10 мая в 02:31
Ответ дляАлгонавт
Нещодавно виповнилося 38. Так, виїхала з початком війни.
Чоловіків шукала, але не складалося, попадалися несерйозні, а ті, які подобалися жили далеко.
Робіть собі штучне запліднення автор і народжуйте, заморажувати яйцеклітини вам не треба. Вам уже 38, , а це і не так мало щоб стати матірʼю і опікуватися дитиною без підтримки чоловіка. Заодно і шукайте собі чоловіка , дитина не поміщає вам у цьому. Не факт що той чоловік і знайдеться. А вагітніти вже давно пора. За кордоном у вас є житло і робота? Продумайте яке буде ваше життя із дитиною за кордоном, ви сама фізично і матеріально справитеся?
4есотка• 10 мая в 02:58
Ответ дляАлгонавт
Та хотілося б все таки природнім шляхом, але щось з чоловіками не складається... Наче все при мені, і зовні, у внутрішньо, але не складається - зараз такий психологічний типаж як у мене не в моді))
Ну тогда проще найти мужчину для оплодотворения и родить естественным путём.
Твоя космішна• 10 мая в 03:54
Ответ дляАлгонавт
Щоб через декілька років мати змогу народити дитину, якщо природнім шляхом вже буде нелегко завагітніти.
Вы молодец, что решили предусмотреть это.
А сейчас просто забеременеть и родить для себя, без мужа, вы не готовы? Лучше сильно не тянуть.
Їжак в панчохах• 10 мая в 06:23
Це процедура шкідлива для організму. Є ж випадки погані, що після цієї процедури рак починався 🙁
Тож чи варто її робити на всякий випадок, якщо знайдеться достойний чоловік і якщо він захоче дитину. Тобто тут треба не просто зустріти достойного а і щоб він теж хотів це все. І заради цього примарного майбутнього вже зараз шкодити здоров´ю , чи варто ?
Кіна не буде• 10 мая в 06:50
Ответ дляАлгонавт
Я вже тут, і все ніяк. Ви у якій краіні і як познайомилися? Яка різниця у віці?
То повертайтеся, до нас їдуть мігранти, виберете собі красивого, працьовитого Раджу...
Твоя подружайка• 10 мая в 08:37
Ответ дляБезпорадна Кроко
Автор, в мене співробітниця народила у 39 від знайомого зі спортзалу. Просто обрала такого, як сподобався, випили пару коктейлів і вуаля. Чудова донечка. Він і не знає нічого
И что в этом хорошего?
Твоя подружайка• 10 мая в 08:39
Ответ дляАлгонавт
Ок, послухаю вас, замість круізного лайнера поіду на Ібіцу та Міконос, можливо знайду там майбутнього татуся))
Странная цель. Как бы правильно искать человека в которого влюбишься, он в тебя. У вас. Будет секс, отношения. Будете встречаться , вместе отдыхать. Потом возможно примете решение о браке или жить вместе. Позже, при желании двоих, появится ребенок. Или это как-то не так работает?
Твоя подружайка• 10 мая в 08:50
Ответ дляСон і дрімота
Счастливая женщина не будет хейтить другую за желание стать матерью. Что-то у вас явно не так.
Желание стать матерью это вообще ни о чем. Это не более чем хотелка. Эгоистичная причем довольно. А вот построить достойные длительные отношения, выбрать хорошего партнера , влюбиться в него , выстроить с ним долгие и комфортные отношения, пройдя все этапы - от секса до брака и уже тогда родить Ребенка, показав ему пример полной и хорошей семьи - вот это достойная цель, но требующая очень много интеллекта и здоровых убеждений. Автор так отзывается о мужчинах в 38, что сдается у нее здоровых отношений и не было. И не мужчины скорее всего в этом виноваты.
Я така бойова• 10 мая в 09:15
Ответ дляАлгонавт
Немає партнера. А вік вже 35 плюс. Тому і почала задумуватися за це. Хоча АМГ ще дуже хороший для мого віку.За необхідну кількість також знаю, лікар попередила. Чим раніше, тим легше буде набрати за один раз необхідну кількість.
Які це адові муки.
Бажаю вам знайти якнайшвидше супутника життя і все природнім приємним шляхом зробити
Я така бойова• 10 мая в 09:18
Ответ дляВсех анонимов аноним
У автора інша ціль)
Вона хоче зберегти свій матеріал для використання потім разом з партнером
Якби в неї була ціль просто народити, то вона заплатила б за процедуру інсемінації і отримала вагітність без збору клітин
Або знайшла б осеменітєля)

PORKA• 10 мая в 09:29
Ответ дляГрабля
Ви краще віщьміть цих 100тис і поїдьте у круїз, більше сенсу і шансів, платити такі кошти і не факт, що це впм пригодиться
Одни уже поехали в круиз
PORKA• 10 мая в 09:32
Ответ дляТвоя подружайка
И что в этом хорошего?
Ребёнок есть у женщины
PORKA• 10 мая в 09:34
Ответ дляГрабля
Боже, невже ви думаєте, що 100тис- це те, на що заздрять? Реально? У мене є син, чоловік у якого така зп, а ви думаєте, що я можу заздрити на таке життя, як у автора, яка хоче створити іллюзію майбутньої дитини?
Вы же сама мама... Что значит иллюзию? Автор хочет ребёнка и занимается этим вопросом
PORKA• 10 мая в 09:35
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це здоровий глузд. Вона об´єктивно оцінює свої шанси і не пише, що вона принцеса, яка скоро зустріне свого принца. Ну не складається у людини. От ви і заміжня, і дитина є, а така зла та паскудна, що вам це явно не допомогло.
Это просто жесть
PORKA• 10 мая в 09:35
Ответ дляГрабля
А ви думаєте, що вам зараз почнуть писати бездітні жінки з закордону, які рвануть здавати яйцеклітини, прочитавши ваш пост?
Автор поделилась, идите мимо
НеГолосую• 10 мая в 09:37
Ответ дляАлгонавт
Купите сперму и беременейте сейчас. Меньше удар по здоровью вашему.
Може ще третю?• 10 мая в 10:29
Ответ дляГрабля
У мого чоловіка бронь, не хвилюйтесь так за нього.
Удалено администрацией...
Рожки-да-ножки• 10 мая в 10:40
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Тю, вы уже больше слов написали, чем послать
НеГолосую• 10 мая в 10:40
Ответ дляВсех анонимов аноним
У автора інша ціль)
Чем моложе женщина а, тем легче найти пару, к тому же великовозрастный мужик может не захотеть под 50 ещё раз проходить младенческие проблемы.
Закусенец• 10 мая в 10:42
Вы в том криобанке уточните, дают ли они гарантию сохранности яйцеклеток в период длительных отключений света. Это должно быть прописано в договоре
Твоя подружайка• 10 мая в 10:58
Ответ дляPORKA
Ребёнок есть у женщины
А у ребенка кто есть? Семья полная, мама, папа? Или главное то что есть у женщины?