Аноним_Галя• 03 июня 2018

Советчицы подскажите, про рабочую визу в Чехию или Польшу

Какие документы вы подавали? И нужна ли справка о состоянии банковского счета? Т.е. если такого нет, я могу выехать на работу?
мадамГрицацуева• 03 июня 2018
НЕ нужна, справки ’приглашающий’ Вас на работу даёт.
По Чехии - приглашение на работу, подали, может быть собеседование.
Польша, да вроде как документы по факту приезда.
Копирайторша• 03 июня 2018
А приглашение от работодателя у вас есть? Визовый сбор оплатили? На очередь в визовом вас поставили?
Emma0058• 03 июня 2018
Перш за все потрібно знати куди Ви поїдете, щоб дати якісь рекомендації!!! Польща по запрошеню візи дає нормально, но Чехія взагалі може відмовити, при наявності документів.
автор Аноним_Галя • 03 июня 2018
Я заранее интересуюсь, пока не решилась куда, у меня банковского счета нет, сейчас не работаю. А муж работает не официально, тоже банковского счета нет.
Точный_сантиметр• 03 июня 2018
Муж сейчас работает в Польше. Мы оба официально не трудоустроены. Он платил сбор+нужно приглашение+мед.страховка. всё, бумажек из банка не просили.
Emma0058• 03 июня 2018
Ответ дляАноним_Галя
Основні документи, потрібні для отримання візи:

- Візова анкета з вклеєною фотографією, заповнена латинськими літерами (польською, англійською або українською в транслітерації) та підписана особисто заявником.
- 1 кольорова фотографія.
- закордонний паспорт + вільні 2 сторінки для вклеювання візи.

+ необхідно також надати копію першої сторінки закордонного паспорту, копії всіх Шенгенських віз за останні три роки, копію останньої національної візи, а також копії усіх штампів про в’їзди/виїзди здійснені по цим візам.

- Внутрішній паспорт (оригінал та ксерокопія всіх сторінок, де є відмітки).

- Оригінал та копія страхового медичного полісу, що відповідає наступним вимогам:
зона покриття – Європа, Шенген або весь світ, сума покриття на особу - 30000 €, сума франшизи не повинна перевищувати 150 €
страховий поліс повинен бути виключно надрукований машинописом;
усі дані заявника в страховому полісі повинні бути правильними (ПІБ, повна домашня адреса проживання, номер та серія дійсного закордонного паспорту та дата народження);

1. У разі подання заяви на робочу візу на основі запрошення ’Oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy’ (180 днів протягом наступного 365): - актуальне до 31.10.2018

ОРИГІНАЛ і копія „Oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy”, зареєстрованого в Повітовому бюро праці.

- Запрошення повинно містити наступну інформацію:

Дата видачі, підпис і печатку відповідальної особи в Повітовому бюро праці;
Назва запрошуючої фірми, підпис роботодавця;
Прізвище, ім’я, рік народження, серія і номер дійсного закордонного паспорта заявника;
Мета та тривалість візиту (дати, кількість днів перебування);
Звертаємо вашу увагу, що даний документ міг бути зареєстрований виключно до 31.12.2017 р., і стосується виконання роботи лише у період до 31.12.2018 р.

Запрошення повинно бути надруковане на офіційному бланку Повітового Бюро Праці. На підставі цього запрошення візу може просити лише та особа, чиї дані у ньому вказані.
Якщо через візовий центр, то потрібно оплатити візовий збір 18є по курсу купілі гривні, після того почекати добу і Вони (з візового) Вам зателефонують і Ви обирети час і дату подачі.
По польським візам мало відмов, але якщо немає депорту по країнам ШЗ.
Некомильфо• 03 июня 2018
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ на Чеську робочу візу
1. Анкета на робочу карту
Заповнена та підписана особисто заявником
2. Закордонний паспорт
Паспорт повинен бути пред’явлений в оригіналі (інші діючі закордонні паспорти також мають бути надані).
Копія всіх сторінок з відмітками, а також попередніми візами.
Не старше 10 років (продовжені паспорти не приймаються).
Термін дії паспорта повинен бути мінімум 3 місяці після закінчення передбачуваного терміну дії візи. Віза з метою отримання дозволу на проживання надається заявнику на 60 днів з терміном дії у 180 днів. Приклад розрахунку терміну дії паспорта: день подачі заяви з повним пакетом документів + від 60 до 90 днів прийняття рішення щодо надання дозволу на проживання Міністерством внутрішніх справ ЧР + від 1 до 14 днів отримання візи з метою отримання робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові + 180 днів термін дії наданої візи.
Паспорт повинен мати мінімум 2 (дві) вільні сторінки.
Не повинен бути пошкодженим.
3. Дві кольорові актуальні фотографії не сарше 6 міс
4. Документ про забезпечення проживання на території ЧР

Відповідний документ повинен довести, що проживання буде забезпечено на термін потрібного перебування від - до та у випадку без обмеження. Такий документ може бути:

оригінал або завірена копія договору на проживання, договір оренди, договори суборенди або договори з подібним змістом – в таких випадках, немає необхідності засвідчувати підписи договірних сторін (на прохання заявника цей документ відразу ж після подання заяви буде повернений) aбо

підтвердження фізичної особи або особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи, яка є власником або уповноваженим користувачем будинку або квартири, або документ-свідоцтво, видане іноземцю за вимогою власником - у таких випадках необхідно засвідчити підписи;

Викладення пункту d) §100 Закону № 326/1999 Зб. Зак. «Про проживання іноземців на території Чеської Республіки»: Орендодавець зобов´язаний надати іноземцю житло, яке не є явно невідповідним рівню розміщення, що надається іншими надавачами об´єктів подібного призначення у відповідному населеному пункті, або ж у районі чи регіоні. Порівняння рівня проживання здійснюється, зокрема, шляхом оцінки пропорції кількості осіб, що проживають, з урахуванням гігієнічних умов та площі приміщення у кімнаті проживання, що має бути не менше ніж: 8 м2, якщо розміщується одна особа; 12,6 м2, якщо розміщуються дві особи; для кожної додаткової людини до площі додається 5 м2.

5. Трудовий договір, договір про трудову діяльність або договір про майбутній договір
(у цьому випадку потрібно надати як оригінал документу, так і нотаріально завірену копію; оригінал одразу повертається заявнику), в якому сторони зобов´язуються в узгоджений термін укласти трудовий договір, що містить положення, з якого випливає, що щомісячний розмір заробітної плати, окладу або винагороди іноземця, не буде нижчий, ніж базова ставка мінімальної місячної заробітної плати. Ці документи можуть замінити надсилаючий лист у випадку іноземних громадян, відряджених до роботи на території ЧР іноземним роботодавцем і які не укладають трудовий договір з вітчизняним роботодавцем. Щотижнева робоча доба у кожних основних трудових відносинах повинна бути не менше 15 годин. Іноземець зобов´язаний представити цей документ чеською мовою та переклад має бути нотаріально завірений, зрозумілий іноземцеві або має бути мовою, зрозумілою іноземцеві та бути нотаріально завіреним перекладом на чеську мову.
7. Довідка про несудимість в Україні і закордонном(якщо була)
У випадку, якщо заявник протягом життя змінював прізвище чи ім´я, потрібно докласти також такі довідки на всі попередні імена
8.Документ про мету перебування
дозвіл на роботу, якщо вимагається (звертаємо увагу, що у випадку іноземця, який є партнером, статутним органом або членом статутного органу чи іншого органу комерційної корпорації, що виконує для цієї юридичної особи завдання, що виникають з предмету її діяльності, або іноземця який має намір здійснювати сезонне працевлаштування, не має права подавати заяву на робочу карту, навіть якщо він має дозвіл на роботу), або
документ, який підтверджує, що мова ведеться про іноземця відповідно з §98 закону про працевлаштування (тобто іноземці, які не потребують для виконання роботи дозвіл на роботу) і
якщо мова йде про продуктивність регульованої професії, потрібно представити документ, що підтверджує виконання умов для здійснення такої професії.
Но чеське консульство після подачі може викликати Вас на спільну бесіду, де Ви все чітко повинні відповідати на задані запитання по Вашим даним і запрошенню. Після того можуть запитати,де Ви тут проживаєте і з ким!) чи є кошти в банку в Україні!!!
Некомильфо• 03 июня 2018
Ответ дляТочный_сантиметр
1. Анкета на робочу карту
2. Закордонний паспорт
Не повинен бути пошкодженим.

8.Документ про мету перебування