Морковна• вчера в 09:44
Когда прекратится это со светом?
Суббота, по графику должны были дать в 09:30
Ответ дляЙосип_молодий
У нас ночью долбачили, теперь ни света, ни воды, ни отопления. Доброе утро!
Тільки хотіла сказати, шо після новин з Одеси будеш радіти взагалі хоч якомусь світлу. Немає слів, щоб якось підбадьорити вас, тривайтеся
, може є можливість на якийсь час виїхати.
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:16
Ответ дляПухнасті штани
Когда пуйло сдохнет
это пуйло нам рубильник туда-сюда гоняет?
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:18
Ответ дляКатастрофа
Тобто нічна кацапська атака пройшла повз вашу дорогоцінну увагу, а світла нема, бо монтер Вася перегриз дроти чітко у вашій квартирі.
А, европейская ботофера янетряпки будет рот затыкать снова, Методичку меняем. Эта не работает.
С хера ли мы должны это все терпеть?
Чтобы что?!
Про ’едь на рашу’ можешь не писать.
С хера ли мы должны это все терпеть?
Чтобы что?!
Про ’едь на рашу’ можешь не писать.
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:23
Все, кто заманался быть без света, жить как крот, просыпаться в темноте, собираться на работу в темноте, возвращаться с работы в темноте - боты кацапские? !
Методичку меняем, убогие
Ботофера янелоха, вы забембали! вы все антиукраинское шапито , пособники неукраинского просроченного, клоуны, оборотни!
Методичку меняем, убогие
НадпотужнаПотужність• вчера в 22:09
Ответ дляЛеска
Послухайте, навіть після сьогоднішньої Одеси до вас нічого не дійшло?? На жаль в Одесі вже рубільнік туда-сюда не скоро вийде.
Вам лопату в зуби від кулеби та в окоп! Ви надпотужна!
До Вас доходить тільки те, що під козирьок влізає, тому бувайте
Ответ дляНадпотужнаПотужність
С хера ли мы должны это все терпеть?
Чтобы что?!
Про ’едь на рашу’ можешь не писать.
С хера ли мы должны это все терпеть?
Чтобы что?!
Про ’едь на рашу’ можешь не писать.
Є і спокійніші варіанти не терпіти - ппо, монтажник в дтек. Є об´єктивна реальність - кацапи б´ють енергетику і в них виходить. Можна скільки завгодно кричати про міндіча і ко (і це треба робити, бо ішакам це не має зійти з рук), можна сердитись на енергетиків (нащо?). От що істерика дасть прямо зараз, оці крики? Вимотані нерви? Їх і так мало, я ними скористаюсь для того, щоб коли ця міндіч гопота полізе на вибори, нагадати їм все. Так що нерви мені є куди витратити. Я не бачу сенсу в цих істериках як ото автор катає.
Марфа Васильна Я.• сегодня в 02:12
Ответ дляlus_so
Про миндича кричат, потому что спизжены деньги, которые могли пойти на защиту и укрепление энергетики. И эта мразота и ему подобные ещё хуже кацапов, потому что, воровали, и продолжают воровать у своих! В такое тяжёлое время, понимая, к чему это все приведет. Я сижу сейчас в Одессе, без света, тепла и воды. А эта паскуда за бугром в полном шоколаде!