Аноним_1458• 04 июня 2018

Порадьте яку можна прочитати книгу про психологію у відносинах

Так, я знала за кого виходила заміж, що у чоловіка немає нічого і, що йому немає кому допомогти, у мене така сама ситуація. Є дитина, бажання заробляти більше немає у чоловіка тому я в декреті також працюю щоб в борги не залазити. Коли піднімаю тему грошей починає дорікати дитиною і тим, що я в декреті знаходжусь. Навіть якщо вийду на роботу ситуація не краще буде бо дитина кожен місяць хворіє тому часто на лікарняному буду. Хочу щоб у дитини був батько тому розвестись ще встигну. Хочу спробувати вплинути психологічно щоб появилось бажання забезпечити дитині майбутнє. Можливо проблема у мені і не правильному підході тому у чоловіка немає бажання забезпечувати свою родину. У подруги була складна ситуація стосовно фінансів да і взагалі але чоловік коли дізнався, що стане татом стало це стимулом заробляти більше. У нас в родині як було так все і залишилось, ніякого бажання, позиція, що я сама винна бо захотіла дитину тому тепер грошей не вистачає. Не хочу мати такого чоловіка якщо я буду сама тягнути, а він жити для себе. Буду дуже вдячна якщо хтось порекомендує хорошу книгу прочитати про психологію.
Катька Пушкарева• 04 июня 2018
ну какой он отец если дорикает ребенком. еще и наличие ребенка ставит вам в вину, какой из него батько. тю.

книг не знаю на эту тему, типа как из инфантила переростка сделать супер отца за семь дней? ну х/з, х/з
автор Аноним_1458 • 04 июня 2018
Ответ дляКатька Пушкарева

Ну пока дитини не було то якось і не задумувалась, що так може бути, грошей вистачало, жили для себе. Тепер тільки зрозуміла після народження дитини, що людина хоче жити не напрягаючись, для себе. Ну хто знає, може станеться чудо і чоловік зміниться тим більше трохи вдалося змінити.
Катька Пушкарева• 04 июня 2018
Ответ дляПросто красавица
ну если чудо тогда молитесь)
Катька Пушкарева• 04 июня 2018
или почитайте Зеланда и попробуйте изменить свою жизнь, а не мужа

менять другого человека не очень хорошая затея впринципе