Гордая_птичка• 11 июня 2018
Чи можна з дітьми на колесо огляду в Києві на Контрактовій площі?
Добрий вечір, хто знає, чи можна з дітьми на колесо огляду в Києві на Контрактовій площі? І чи є обмеження за віком, якщо є, хто знає, яке? Дякую.
Гордая_птичка
• 11 июня 2018
Моїм 6 і 8, але не високого зросту, от думаю, чи варто їхати, бо далеко добиратись) Дякую.
Аноним_1453• 11 июня 2018
Ответ дляГордая_птичка
Донька була у захваті )
Єдине, воно працює чи то з 14 години, чи з 15.
Гордая_птичка
• 11 июня 2018
А от наткнулась на статтю:
Колесо обозрения на Контрактовой площади Киева будет работать еще как минимум до начала июня. Об этом сообщает ’Хмарочос’, ссылаясь на председателя Подольской РГА Валентина Мондриевского.
По словам чиновника, изначально планировалось, что аттракцион будет работать до 25 января, но в связи с ’одобрительными отзывами киевлян’ его работу продолжили до 1 июня. Куда после этого денут аттракцион пока остается неизвестным.
От тепер цікаво, чи варто їхати, хтось знає, чи воно працює зараз? Де взагалі про це діщнаватися?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 июня 2018
С детьми было много людей, младше Ваших дети. Но вида интересного особо не заметила.
Я тут с краю постою• 11 июня 2018
Ответ дляГордая_птичка
А от наткнулась на статтю:
Сегодня были на Подоле, колесо стоит.
Гордая_птичка
• 11 июня 2018
Ответ дляЯ тут с краю постою
Сегодня были на Подоле, колесо стоит.
Цікаво, просто стоїть, чи активне...
Гордая_птичка
• 11 июня 2018
Ответ дляVicusyan
Працює, щодня там прогулюємось з дітьми - щодня працює.
Якщо раптом Ви будете мати можливість сфоткати графік його роботи або телефон десь поряд, буду дуже вдячна, бо ми не з Києва, хотіла з дітьми екскурсію почати саме з цього колеса, буде дуже сумно втратити так час( Дякую!!
Ответ дляГордая_птичка
ок, можливо завтра-післязавтра буду там