Млинець Мій• Изменено 2 часа назад
Хто в ЄС з чоловіками, збираєтеся їхати за межі ЄС
У зв´язку з тим, що чоловікам призовного віку більше не надають тимчасовий захист? Так, це не стосується тих, хто тут давно. Але ж тенденція вже зрозуміла. У мого чоловіка закордонний паспорт закінчується на початку 29 року.
Ми в Німеччині, настрої і тенденції тут не радують. Думали їхати по ЄС, а тепер як їхати, то вже за межі. Питання тільки куди
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляМао_Мяо
Для оформления паспорта в ДП Документ ВОД не требуется
Вони самі перевіряють
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
він теж нелегально виїхав до ЄС?
Может тем, кто нелегально выехал, ставят какую-то отметочку - но откуда они бы узнали, что муж автора нелегально выехал
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляПлету корзинки
Штамп у паспорті
Мао_Мяо• 1 час назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Але ж не сформована анкета .
Яким чином працівник ДП побачив недійсність ВОД?
А якщо не на обліку, то поставлять і оформлять паспорт.
Зроблено у 80-х• 1 час назад
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляПлету корзинки
саме так, паспорт її чоловіка за базою прикордонників не залишав територію України
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Разве что так
И поэтому и не оформляют
Все возможно, если базы объединяют, то у них могут быть такие данные
Но тех, кто не через границу прошел, очень мало - им это ничего не даст - люди уедут в страны, которые не входят в ЕС, возьмут беженство или нелегалами будут жить. Испания всех принимает, Венгрия, Словакия тоже
И поэтому и не оформляют
Деловитая• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Все. І політичну кризу і настрої. Тут як тільки до влади прийде АфД, а це схоже неминуче, буде команда фас для антимігрантсткі настроїв на вулицях
якщо до влади прийде АФД, то доля мігрантів - це буде найменше зло в контексті того, що вони можуть наробити.
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляПлету корзинки
Разве что так
И поэтому и не оформляют
але таким чоловікам паспорт теж колись треба буде поновлювати
Деловитая• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Ви давно робили чоловіку який виїхав не через кордон?
а через що він виїхав?
Деловитая• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Нелегально
ну якщо виїхав нелегально, то вже так і жити нелегально. Які тут ще варіанти?
Khmelnichanka• 1 час назад
Авторе, Ви в старпості не написали про те, що чоловік виїхав нелегально, не має штампу в паспорті, і має порушення у ВОД.
Тому ми всі коментуємо, виходячи з іншого ( а ваші коменти прочитали не всі).
Переважній більшості чоловіків поки що ні в чому не відмовляють.
А як буде саме з порушниками - хз…
Пустощі-веселощі• 1 час назад
автор, ви виїхавши нелегально з України, і живучи в Німеччині на 24 параграфі, отримуючи допомогу, працюєте онлайн на українського роботодавця? Звітуєте до фінанцамту?
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Если будет беженство, то не нужно будет
Пустощі-веселощі• 59 минут назад
Ответ дляПлету корзинки
Если будет беженство, то не нужно будет
чому? зараз теж біженці поновлюють свої паспорти, що закінчились
Плету корзинки• 58 минут назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Нет, им выдают серый паспорт
Со временем они и гражданство могут получить
Я о беженстве, а НЕ о временной защите - это ж разное
Пустощі-веселощі• 58 минут назад
Ответ дляПлету корзинки
Нет, им выдают серый паспорт
’сірий’ паспорт видають у рідких випадках, ну можливо в інших країнах трохи інше, я тільки про Німеччину знаю
Зроблено у 80-х• 55 минут назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Так як міндіч і те все кодло
Пустощі-веселощі• 54 минуты назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так як міндіч і те все кодло
він виїхав легально, думаю що не отримує допомогу та і 24 параграф йому не потрібен
Плету корзинки• 53 минуты назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Она хочет сказать, что как и все властьимущие крадут, так и народ Украины
Пустощі-веселощі• 52 минуты назад
Ответ дляПлету корзинки
тоді вона не зрозуміла моє запитання до автора
Зроблено у 80-х• 52 минуты назад
Ответ дляПлету корзинки
’Попові можна,дякові -ні’.
Файна_зупка• 51 минуту назад
Ответ дляСмурфетта
В румынском чате постоянно обсуждают этот вопрос. Это ведь самая популярная страна, куда попадают не через «границу»
Всем все делают. Ездят у Болгарию или словакию в дп документ
’Ездят у Болгарию или ...’ т.е. в Румынии не делают?
Зроблено у 80-х• 51 минуту назад
Ответ дляSeehund
Я сыну недавно делала паспорт буквально месяц назад, ему 17. Мы ехали вообще полулегально. Вчера пришла смс, что можно паспорт забирать.
17.
Правила для чоловіків 18-60
Плету корзинки• 50 минут назад
Ответ дляSeehund
В 17 лет не может быть полулегально (если речь о пересечении границы)
Плету корзинки• 50 минут назад
Ответ дляФайна_зупка
Если там нет ДП Документ, то не делают
Зроблено у 80-х• 49 минут назад
Ответ дляФайна_зупка
У Румунії немає ДП