Дайте пораду...
Ситуація така: народила дитину, годувала грудним молоком до 1року 5 міс. Місячних цей період небуло. Після закінчення годування відновились, але цикл збився - 40-45 днів. До вагітності в середньому були через 30-31день. А недавно взагалі зникли. Була в лікаря, здала кров на пролактин та гормони щитовидної щалози. З щитовидкою все ок, а от пролактин вище 3000. Лікар рекумендує попити 3 міс протизаплідні таблетки, щоб врегулювати цикл і гормони. Я незнаю, що робити. Ніколи не пила протизаплідн. В кого була подібна ситуація? Що робили? Може є ще інші способи налагодити цикл ? Буду вдячна за будь які поради ))
Ответ дляВаля92
низкий? Всего 32?
у меня 25 и врачи тревогу бьют!...нуууу незнаю
Я ж написала: порівняно з автором теми, у якої 3000. І написала, що лікуюся, ходжу до лікарів. У мене макропролактин у межах норми, а це основне - сказав мамолог-онколог. Сам пролактин може підніматися від недосипання, стресів тощо.
Ответ дляВіруся
извините, подумала, что это вы мне
Ответ дляКалисто
При какой норме бьют тревогу? У меня 64 при норме лаборатории 23, ничего не бьют) При опухолях этот показатель в разы больше. Пропила Достинекс по схеме 2 месяца, он стал нормальным.
А ВЫ ПОКАЗАТЕЛИ НОРМЫ ПРОЛАКТИНА ЗНАЕТЕ?посмотрите на сайте синево или просто погуглите....Там же важно день цикла, беременность и т.д
Ответ дляВіруся
У мене порівняно з Вами низький пролактин - усього 32 , але він все одно вище норми. У мене досі є молоко у грудях, при тому, що найменшій дитині післязавтра буде 8 років. Спостерігаюся у мамолога-онколога. Зробила мамографію, здала гормони. Лікар сказав, що сам пролактин дуже залежить від стресів, і потрібно здавати макропролактин - він показує надійніші показники. І от якщо він високий , тоді, сказав, треба робити МРТ гіпофіза і наднирників, оскільки пухлини в цих органах можуть провокувати ріст пролактину.
Мені здається, вам можна вичекаи певний час, оскільки після вигодовування минуло мало часу, але не запускати це питання і можливо здати саме макропролактин.
Дуже дякую) незнала, що можна здати макропролакитин) мені теж лікар говорив, що це може бути від стресів. В принципі стреси в мене були. Приписав новопасит і вітаміни.
соседка_сверху• 15 июня 2018
Ответ дляВаля92
мрт надпочечников с контрастом делала заплатила 4500, за то спокойно сплю. Слава Богу исключили факт опухоли
А почему надпочечников а не головы?
Ответ дляКалисто
более важный показатель монопролактин,возможно он у вас в порядке,поэтому и не бьют.
Перездайте анализ на пролактин , ( с груди есть выделения ?) .Я уже 11 лет борюсь с пролактином ( то пью Алактин , то бросают ) , а два года назад поставили микроаденому гипофиза ( теперь строго по 0.5 т 3 р. в неделю алактина принемаю ) , пролактин сейчас в норме 20 ед .,но алактин наверное принимать пожизненно .
Ответ дляСветланаВ
А ви родили?