Це вже не питання політики, це ж питання екологічної катастрофи. Так же як ліси Житомирщини.
До речі, в Фейсбуці прочитала, що Норвегія перша країна яка заборонила вирубку ліса, та продаж товарів з деревини на своїй території. Шкода, що в нашій країні подібне відбудеться, в кращому випадку, років через 100(((
Ответ дляФишка 715
Потому что админам многие темы не нравятся и их удаляют. Пора уже привыкнуть к этому.
дуже шкода((
Ответ дляВикана
Ну всім же ясно, хто рубає той ліс
то зрозуміло.. але питання інше, хто повинен це берегти в інтересах усього народу, і чому це ніхто не робить (я розумію, що це риторичне питання)