23 июня 2018

потрібна консультація по щойно відкритому ФОПу, готова заплатити

є кілька питань. може хтось може допомогти платно чи безплатно.
Lara_S 23 июня 2018
питайте

питайте)
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
питайте

питайте)
зарестрували ФОП 2 група цього місяця. 19 числа.
ЄСВ платити вже потрібно в липні за червень, правильно???
а ЄП в липні за липець?
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
ще не можу знайти норм інформацію - зараз цих 10 днів червня я рахуюсь на загальній системі, а не спрощеній, треба подавати декларацію про майновий стан і доходи????
Lara_S 23 июня 2018
так,зараз до 1 числа ви на загальній(потрібно подавати майновий стан), з 1 числа,якщо подали заяву на спрощену,то платите ЄП.ЕСВ за червень потрібно сплачувати.Можете зараз,можете в липні.Почитайте десь граничні терміни сплати,бо ми платимо все 15 числа,я призабула)
Бабочка Бабуля 23 июня 2018
Краще вам буде отримати консультацію у вашій податковій,щоб не було потім недоімки.На недоїмку потім пеня буде.Тому консультація фахівця,а не поради тут.
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
так,зараз до 1 числа ви на загальній(потрібно подавати майновий стан), з 1 числа,якщо подали заяву на спрощену,то платите ЄП.ЕСВ за червень потрібно сплачувати.Можете зараз,можете в липні.Почитайте десь граничні терміни сплати,бо ми платимо все 15 числа,я призабула)
сказали мені, що ми як зареєструвались 19, то оплачувати все треба до 19.
так заяву на спрощену вчора написала в податковій. + дала на заповнення книгу доходів і витрат.
а ту декларацію про майновий стан де взяти??? чи то в подтковій треба йти і заповняти???
Бабочка Бабуля 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
так,зараз до 1 числа ви на загальній(потрібно подавати майновий стан), з 1 числа,якщо подали заяву на спрощену,то платите ЄП.ЕСВ за червень потрібно сплачувати.Можете зараз,можете в липні.Почитайте десь граничні терміни сплати,бо ми платимо все 15 числа,я призабула)
Граничний термін -29 число і по звітам теж.Якщо будуть наймані працівники - то звіт 1ДФ щоквартально і звіт ЄСВ дод.4 щомісячно.Всі сплати по єдиному,ЄСВ до 20 числа.
Бабочка Бабуля 23 июня 2018
Вибачте,20 число!!!!
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляБабочка Бабуля
Вибачте,20 число!!!!
найманих немає і небуде. тоді мені лише декларацію про майновий стан одноразово, + ЄП і ЄСВ щомісяця до 20 числа, потім на початку року річну звітність, так?
Lara_S 23 июня 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
сказали мені, що ми як зареєструвались 19, то оплачувати все треба до 19.
так заяву на спрощену вчора написала в податковій. + дала на заповнення книгу доходів і витрат.
а ту декларацію про майновий стан де взяти??? чи то в подтковій треба йти і заповняти???
Цитата:
сказали мені, що ми як зареєструвались 19, то оплачувати все треба до 19. так заяву на спрощену вчора написала в податковій. + дала на заповнення книгу доходів і витрат. а ту декларацію про майновий стан де взяти??? чи то в подтковій треба йти і заповняти???
Можете роздрукувати у програмі(є безкоштовні) і здати у податковій або зробити собі електронний ключ і здавати самостійно.Але якщо не буде найманих,то ключ вважаю не потрібен,так як звіти будуть тільки річні,можна здати паперовий у податкову
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
Цитата:
сказали мені, що ми як зареєструвались 19, то оплачувати все треба до 19. так заяву на спрощену вчора написала в податковій. + дала на заповнення книгу доходів і витрат. а ту декларацію про майновий стан де взяти??? чи то в подтковій треба йти і заповняти???
Можете роздрукувати у програмі(є безкоштовні) і здати у податковій або зробити собі електронний ключ і здавати самостійно.Але якщо не буде найманих,то ключ вважаю не потрібен,так як звіти будуть тільки річні,можна здати паперовий у податкову
ключ зробила вчора вже
Lara_S 23 июня 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
найманих немає і небуде. тоді мені лише декларацію про майновий стан одноразово, + ЄП і ЄСВ щомісяця до 20 числа, потім на початку року річну звітність, так?
Звіти у Вас річні по Єп і ЄСВ.Майновий стан разово
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
Звіти у Вас річні по Єп і ЄСВ.Майновий стан разово
дякую за допомогу. майновий не підкажете, він квартальний, тому до 9 серпня я прочитала що треба здати, правильно чи ні???

і чи правда , що печатка зараз необовязкова, у мене роздрібна торгівля, комісійний магазин техніки?
Бабочка Бабуля 23 июня 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
найманих немає і небуде. тоді мені лише декларацію про майновий стан одноразово, + ЄП і ЄСВ щомісяця до 20 числа, потім на початку року річну звітність, так?
Так.ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ -
ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ.
Звіт ЄСВ.(звіт ЄСВ не подають пенсіонери і не платять ЄСВ)
Lara_S 23 июня 2018
майновий стан квартальний я чула відмінили, тільки річний,але уточніть у податковій.Печатка не обязково для фопа це точно.Якщо у вас техніка,то почитайте ,можливо РРО потрібно
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляБабочка Бабуля
Так.ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ -
ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ.
Звіт ЄСВ.(звіт ЄСВ не подають пенсіонери і не платять ЄСВ)
дякую за допомогу.
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
майновий стан квартальний я чула відмінили, тільки річний,але уточніть у податковій.Печатка не обязково для фопа це точно.Якщо у вас техніка,то почитайте ,можливо РРО потрібно
ок, уточню. дякую. а якщо відмінили, то з нового року все одно його подавати з річним за тих 10 днів загальної системи оподаткування????
Lara_S 23 июня 2018
не сплутайте-звіт есв дод. 5.він річний.бо є ще дод.4 це по найманим.звіти можете формувати у програмі фрізвіт,а здаватичерез Сонату.Або все робити в елект.кабінеті(це сервіс податкової),там можна дивитися всі свої проплати ,переплати,пеню і т.д. І з 2 липня змінюються рахунки для сплати податків,будьте уважні)
Lara_S 23 июня 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
ок, уточню. дякую. а якщо відмінили, то з нового року все одно його подавати з річним за тих 10 днів загальної системи оподаткування????
Так
Lara_S 23 июня 2018
він буде у Вас пустим
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
не сплутайте-звіт есв дод. 5.він річний.бо є ще дод.4 це по найманим.звіти можете формувати у програмі фрізвіт,а здаватичерез Сонату.Або все робити в елект.кабінеті(це сервіс податкової),там можна дивитися всі свої проплати ,переплати,пеню і т.д. І з 2 липня змінюються рахунки для сплати податків,будьте уважні)
про зміну рахунків уже знаю. знайома бухгалтер казала, що скаже нові реквізити
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
він буде у Вас пустим
дяжу дякую за допомогу. розумію, що нічого складного немає, для тих хто бухгалтер або має фопа вже хоча б рік, а для новачка, з гуманітарною освітою, то складна математика
Lara_S 23 июня 2018
розберетесь)все буде добре
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляLara_S
розберетесь)все буде добре
дякую.
Женамужная 23 июня 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
дякую.
Скажіть , як швидко ви зареєструвались?
автор Мстящий за Зайца 23 июня 2018
Ответ дляЖенамужная
Скажіть , як швидко ви зареєструвались?
В понеділок подала, в середу забрала документи в цнап
Рея 24 июня 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
В понеділок подала, в середу забрала документи в цнап
Нужны будут еще консультации - стучитесь в личку.
автор Мстящий за Зайца 24 июня 2018
Ответ дляРея
Нужны будут еще консультации - стучитесь в личку.
Дуже дякую.
Верочка 100% 25 июня 2018
https://taxer.ua Вам в помощь
Верочка 100% 25 июня 2018
после платежей можете проверять рассчетов с гос-ом через кабинет налогоплательщика
https://cabinet.sfs.gov.ua/