Светка-пипетка• 30 июня 2018
Інше ім´я продавця.
Доброго дня всім.
Купляла річ, вже про все з продавцем домовилася. Вона написала номер карточки, і написала , що її звуть Аліна. Я перераховую гроші, а мені приват видає Галина. У мене колись була схожа ситуація, продавець написала Анна, а приват видав Ганна. Ну це зрозуміло, то одне і те ж ім´я, а Аліна-Галина різні. Ні? Я може себе накручую, але питання не кілька сотень гривень. Боюся, що мене обмануть. Хоча прізвище співпадає.
Чи то у людини такий заскок, щоб її всі Аліною звали. Ну заскок і заскок, я ж не проти. Але я ж її не в кафе запрошую. Для чого створювати таку ситуацію в фінансових питаннях?
Нуждаюсь в общении• 30 июня 2018
Не хотите-не покупайте,у прода уточнить никак,а тему создать не поленились)