Цветик-семицветик• 05 июля 2018

Влаштувати колезі "веселу відпустку"?

Декілька місяців тому, на роботі, мене серйозно підставили. Отримала догану, написали наказ, про не виконання службових обов´язків... діло йшло до звільнення. Після розмови "по душам" з однією учасницею заколоту (раніше ми були в нормальних відносинах) , якій за пророблену роботу пообіцяли моє місце, я отримала чистосердечне зізнання , яке ( вона того не знала) я записала на диктофон. І з цим пішла до нач.облаосного управління. Дякуючи йому, я залишилась на своєму місці. Більше того, тепер мені спокій та благодать. Всі заколотники отримали по заслузі. Наш безпосередній начальник ( який все це організував) до кінця року передасть керівництво іншій людині. Але ж в душі спокою нема, більше всього не переношу лицемірства. Є прекрасна можливість покарати одного з учасників заколоту, тим більше, що я нічого не підставляла, а це її дуже великий прокол. Чи залишити все на самотік і Суд Божий? Я пережила велечезний стрес, навіть не тому, що втрачаю роботу, а через брехню, наклеп, лицемірство, людську гниль. Це як зрада!
Ход конём• 05 июля 2018
Вам Бог по милости сохранил рабочее место,выходит не оценили.Отложите коварство и работу работайте,не забудьте попросить у Бога прощения а то,что не усвоили урок.

АБВГДэшница• 05 июля 2018
порядочные девочки скажут на людях отпустить, но с моим характером нужно давать сдачи. Хотя я такая умная, но ни разу не мстила, а вот планы мести вынашивала и мне так хорошо становилось, а потом забывала и прощала дураков
Му ма му ма му• 05 июля 2018
Людей нужно учить. На их языке. оставить все как есть, другому подосрет при возможности.
Нафаня Маня• 05 июля 2018
я бы отомстила,был бы такой себе бумеранг (в который я не верю) в моем лице
Ход конём• 05 июля 2018
Послание к Римлянам ’Не мстите за себя, возлюбленные, но дайте место гневу Божию. Ибо написано: Мне отмщение, Я воздам, говорит Господь.’
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляНафаня Маня
вони вже відчули його. Є ідеальна можливість добити, та щось мене стримує.
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляАБВГДэшница
Ніколи такого не було. Вперше опинилась в такій ситуації. Чоловік каже відпустити.

АБВГДэшница• 05 июля 2018
отож и мой вечно успокаивает и жалеет всех, может оно и к лучшему, не натворила дел плохих себе в карму
Куратор дебошей• 05 июля 2018
Вы прям такой ценный сотрудник, что от вас так хочет весь коллектив избавиться?)) Не президент ли? А то даже не могу представить, что там за должность такая, что вокруг одни заговорщики , тайны, расследования, месть...
Аноним_1474• 05 июля 2018
Ответ дляМу ма му ма му
++++++
Апофиозная• 05 июля 2018
Ответ дляЦветик-семицветик
Ну не з доброго дива весь колектив налаштований проти Вас і аж до такого дійшов
чурчхела• 05 июля 2018
Человек должен отвечать за свои поступки, прочувствовать то, что он готовил для другого .... говорят же ’не рой другому могилу..’, поэтому в такой ситуации я бы накормила подлеца его же лекарством, чтобы впредь неповадно было...зло не должно сходить с рук, - это лично мое мнение, основанное на опыте
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляАпофиозная
далеко не весь. Я роблю свою роботу , за це отримую платню. За ці гроші живе моя сім´я. З якого дива я маю піти з роботи і залишити свою сім´ю без хліба? Бо комусь я не підхожу?
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ длячурчхела
Ви мене мотивуєте))
Бабушка-байкерша• 05 июля 2018
Одна я тут не понимаю что такое Заколот?
На каком это языке?
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляБабушка-байкерша
На каком это языке?
з рос. бунт
Апофиозная• 05 июля 2018
Ответ дляЦветик-семицветик
Та ніхто ж не каже Вам йти,але є ж причина заколоту
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляАпофиозная
Я її назвала.
чурчхела• 05 июля 2018
Ответ дляЦветик-семицветик
Ви мене мотивуєте))
Я просто була на Вашому місці, і знаю як це відчувається, пробачала - на мені їздили, стала бити у відповідь - теперь думають двічі чи варто якусь підлість робити.

Звісно, якщо Ви відчуваєте, що досить, то й досить, але я просто знаю, що більшість поважають силу, а не великодушність, той хто цінує великодушність такого б не робив.

vika2112• 05 июля 2018
В жизни часто происходят несправедливости, подлости и предательства , этого не избежать ксожалению. Тут настораживает один момент, против вас ополчился не один человек а целую коалицию собрали. Это не спроста , это говорит о том что дело в вас . Раз коллектив против выступил. Ищите причину в себе почему вас люди невзлюбили и не хотят видеть в своем коллективе. Печально (
Апофиозная• 05 июля 2018
Ответ дляvika2112
Угу ...
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляvika2112
Колектив нараховує 70 чол. Заколотників 3. Ви помиляєтесь, що справа в мені))
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Ответ дляvika2112
Не всі моменти і нюанси можна розписати в пості. ТОму може скластися думка зовсім інша.
автор Цветик-семицветик • 05 июля 2018
Заколотники: начальник і 2 свідків мого ’злочину’
AnnaSmith• 05 июля 2018
Ответ дляЦветик-семицветик
Знаєте, я б також вам таке порадила. Ви себе відстояли. І це головне.
AnnaSmith• 05 июля 2018
Ответ дляМу ма му ма му
Не навчить. Я працювала з таким. Все одно ’всі гівно, а я одна - принцеса’.
Слухи-руки не распускаю• 05 июля 2018
Я завжди відпускає ситуацію, не мщу, хоча завжди виношую такі плани, а потім мене попускає. І ви знаєте, завжди людей доганяє бумеранг. А останнім часом в моїй сім´ї нова тенденція. Ті хто обмовляли, робили зло, приходять за допомогою))) Деякі взагалі в Сірка очі позичають. Отак, життя саме навчити. Як я люблю казати, земля кругла, ще зустрінемся
коська72• 06 июля 2018
Вам необходимо для начала научиться жить с коллективом. Считаете себя великим специалистом, считайте. Будьте умнее, а не бродите с диктофоном!
Добрый Йиннот• 11 июля 2018
Вы, автор, ситуацию можете отпустить, но наши обиженные враги, возможно, по-прежнему ждут повода для мести.
И тут уже 2 варианта: либо они дождутся, пока вы откроете какое-то слабое место для удара, либо вы добьете этот змеевник окончательно.
Не бывает бывших мудаков. Такое подлое создание рядом - как бомба замедленного действия. Не уберете его с пути - оно подорвет вашу репутацию в неожиданный момент.
Автор, если есть гарантия анонимности, я бы, наверное, воспользовалась моментом. Хотя я тоже сомневающийся человек в вопросах ’мсти’.