Olenka_Mk• 13 июля 2018

1 класс, учительница будет совмещать наш класс и 4 во вторую смену

Вот собственно и весь вопрос, кто нибудь сталкивался с таким? Очень переживаю, что толку от такой учебы не будет
Барышня_Смольный• 13 июля 2018
автор, если учитель со стажем, то все будет норм, не переживайте зря. Отдыхайте летом, набирайтесь сил. Хорошего отдыха)))

Фамильная фондюшница• 13 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
вы новый закон читали? Мало того, у нас уже проверки и до 17.00 учитель должнен быть в школе. А потом еще дома готовиться до ночи.
А в школе готовиться нельзя? Только дома?
Олька Модниця• 13 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
у вас не будет ГПД. а из профиля вы удалили своим темки обсуждений, чтоб показать где. Но это не принципиально. ГПД может быть, если бюджет финансирует. Он же финансирует и замены (у нас неоплачиваются кроме мл.школы)
У нас запрещено оставлять. Город небольшой, проверки постоянно. На столе даже пенал не должен лежать. Это рабочее место, но не личное.
Ви з глузду впали. Які я темки удалила? Моя дитина ходить в школу з потужною матеріальною базою. В нас для дітей є база відпочинку, літні табори з носіями англійської мови за копійки, безкоштовні кисневі пінки і фіточаї, дошки Євмінова, реабілітолог і все що можна лише придумати. Наша школа дослідний майданчик Міністерства Освіти. Коли я могла плакати, що в нас в школі щось погано для дітей? А якщо у Вашого керівництва шиза - то хто Вам доктор.
Олька Модниця• 13 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
так может и не зауч, а коллега с другой смены. Просто разделение часов. Может и математику, язык и др.предметы тоже. Кстати, кл.руководство тоже не везде оплачивается, если второй класс еще есть.
Мне кажется, что напряг с учителями, поэтому и ведут по два класса. Если учесть, что в НУШ работы очень много, то учитель будет на износе.
Так, ви праві - години розкидають. В першому класі, що НУШ, що не НУШ - після школи - прийшов і впав.
Барышня_Смольный• 14 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
ну-ну, Супрун на вас нет с кислородными пенками. Фиточаи - треш полный, ерунда, что эффективность не доказана, а доска Евминова по показаниям. Реабилитолог в школе... Огласите ее название, приеду на экскурсию
Олька Модниця• 14 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
Володимирецький районний колегіум.
Барышня_Смольный• 14 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Володимирецький районний колегіум.
так вы писали, что ваш колегиум не отличается от других учебных заведений и даже не сравнить с лицеями.
Ух ты, китайский есть. Многие учат?
а встречались мы с темки про учебе в мед.училище или еще подобное. Типа дети туда идут, а потом работы нет (ортодонты)
Олька Модниця• 14 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
Ух ты, китайский есть. Многие учат?
Ще раз повторюю - відділяйте мухи від котлет. Одне діло - технічне забезпечення, інше - навчання. Смішно було б стверджувати, що вчителі в смт. можуть дати знання, як Київський топовий ліцей. Це по перше. А по друге - який зв´язок між колегіумом і зубними техніками (мова йшла саме про зубних техніків, що закінчують мед.училище). Адже 90% випускників колегіума йдуть у виші. Але в нас є випускники не лише колегіума, а й інших шкіл.
Олька Модниця• 14 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
Ух ты, китайский есть. Многие учат?
А де Ви побачили, що в нас є китайська мова?

Барышня_Смольный• 14 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
cеред року була вакансія вчителя китайської (у розділі вакансії), чи то приколи на сайті пише керівництво?
А чого вчителі в смт гірші, ніж у столичному ліцеї? В ТОП 100 школ по ЗНО входять й школи райцентрів та сіл. Так що гарні вчителі не лише там. А про найкращий й топовий заклад знаю дужжже багато, впевнена, що у вашому закладі набагато краще .
Моя дитина зараз навчається в селі (так склалося), то вчитель математики дуже продвинута, займається самоосвітою, багато чого знає й вміє дати. Конкуренція шалена. Ну й додатково заняття по скайпу з викладачем з іншого міста та з іншого предмета (бо у нас відсутня фр.мова).
Гарного дня. Відпочивайте. Дочці теж гарного літа й сил-цікавості на наступний рік навчання.
Олька Модниця• 14 июля 2018
Ответ дляБарышня_Смольный
Ну оголошенна вакансія - це не значить що хтось погодився їхати в нашу глухомань. Вчителя шукають вже декілька років. В нас теж є сильні вчителі, але є й зовсім слабкі. Є результати 200 з ЗНО. Але ви ж прекрасно розумієте, що з населенням 8000 тисяч не знайдеш 30 дійсно сильних дітей для одного класу, як це є в столичних ліцеях. І сильні молоді вчителі - не лишаються в малих містах.
Барышня_Смольный• 14 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
не знаю, колись закінчила пед (зараз в іншій сфері після додаткової освіти), то навіть у селах вакансій не було(((. але круто, що хоч в планах є такий. У нас по кільком областям біда-біда з працевлаштуванням вчителя (окрім математики-інформатики, фізики, англійської).
Кста, у топових школах (була в трьох з них) не скрізь йде вибірка дітей. Ось у вашому закладі конкурс. А у сільській школі його немає. І у селах здають гарно зно, діти не тупіші. Хоча менталітет бувае капець який