Ненька наша• 13 июля 2018

Частная школа

Как вы считаете, треть бюджета на оплату классной частной школы, это много или нормально?
Результат:
вже голосів: 65
51 (78.46%) Много
14 (21.54%) Нормально
Летала_НаМетле• 13 июля 2018
Мы платим примерно восьмую часть за сад. За школу (хорошую школу) - могу дать процентов 15 дохода.

ТАЗератти• 13 июля 2018
У моих знакомых год назад дочь пошла в первый класс обычной школы. Задействованы все: бабушка и др. родственники. Первый месяц в 11.00 нужно было бежать и забирать ее, а потом водить на кружки. Позже в 15-16.00. Произношение англ. там ужас. Да это хуже садика.
Зяблик протестант• 13 июля 2018
Это очень много.
Сестрица Алёнушка• 22 июля 2018
Автор, до 10% от суммарного дохода семьи. Больше-это уже перебор. У меня двое детей ходят в частную школу-за двоих оплата составляет 7% от дохода
Так буває• 23 июля 2018
Ответ дляНенька наша
Там на столько классно, что я бы сама училась. Хочу именно для началки, чтобы не пропало желание
Це ілюзія, що ви підстелите соломку, а далі зможете економити. Ця система розрахована на те, що будете оплачувати цю лямку до кінця. Психологи кажуть, що не можна дітям в дитинстві давати максимум можливого, бо це - лише для вас максимум, а для них - норма. Якщо забрати цю цукерку, є висока ймовірність, що почуватимуться нещасними і будуть мати претензії до вас.
І ще майте на увазі, що крутим школам треба відповідати: зовнішньо, гаджети, авто батьків, обговорення хто куди їде на канікули. Такі заклади можуть організовувати виїзні закордонні ’занурення’ в середовище, наприклад, вивчати історію Франції в самій Франції.
На підтримання статутсу потрібно грошей чи не більше, ніж на оплату навчання, то дивіться...