Однозначно• 17 июля 2018
Омега 3 при ЗРР. Посоветуйте хороший сироп
Привіт!!)Дитині через місяць 4 роки, має ЗМР. Ходимо до невролога вже рік. Пройшли 3 курси мікрополяризації. Пропили магне в6, тенотен, алору.Другий курс пантогам і ноофен. Після пантогаму почалась відрижка дуже часта. не додавала повний курс, бо погано було, відмовилась від їжі взагал. тепер нам виписали сомазіну для кровообігу мозку. Боюсь давати. Та й не буду.
Показувала дитину педіатру.Сказала що з мене просто хочуть "викачати" гроші, бо дитина повністю нормальна. А те що погано говорить, то це пізній розвиток мовлення. Що є такі діти, що починають після 4х говорити.
Те ж саме сказав нам психіатр. Сказала,що це робота не для невролога, а для логопеда, бо в дитини просто малий словниковий запас. Сказала,що можна подавати ОМЕГУ 3. Написала капсули або сироп (по 10 мл в день). Купила я той сироп, але моя дочка не може його пити, це забагато. Капсули не ковтне,желейки не їсть. Може хто знає сироп, який можна давати в меншій кількості??? Дякую за відповіді
Ответ дляОднозначно
може знаєте ще якісь вітаміни для дорослого (для мене) на тому сайті? щоб вийшла безкоштовна доставка... щось не можу в’їхати як там замовляти
С этими доставка 1,6 дол, как НП по Украине)
Для бесплатной надо заказать витамины примерно от 25 дол с эконом-доставкой