Ку ка ку ка ку• 25 июля 2018

Дівчата останні пів року при сварці чоловік в злості обзиває

Дівчата останні пів року при сварці чоловік в злості обзиває мене словами "шмата"... і т.д і т.п.Хоч він в мене перший чоловік в інтимних відносинах і знає що я йому не зраджую ,в шлюбі 10років.Незнаю я себе вже понакручувула що може в нього хтось був з таких, як мене обзиває,чи то просто я накручую себе?
Ferre• 25 июля 2018
И вы это терпите?

Наизнанку• 25 июля 2018
Вас только слово смущает?
Жена миллионера• 25 июля 2018
это отношение к женщинам
не думаю, что дело именно в вас как человеке
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляНаизнанку
Вас только слово смущает?
Слово і злость з якою він це говорить.Немає підстав і причин так мене обзивати!!!я в декреті ,троє діточок,добра господиня і мама!!!обіда аж душить!!!
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляFerre
И вы это терпите?
Так(((
Наизнанку• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я не понимаю таких женщин, как Вы
НеКонец-Света• 25 июля 2018
Разлюбил, однозначно ходит налево.
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляFerre
И вы это терпите?
Звичайно що обіжаюсь,не говорю до нього після таких слів.Але так -терплю!!((((
Сирот@ К@з@н@ск@я• 25 июля 2018
Ну ждите когда он к своим словам ещё рукоприкладство применит.

Ferre• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так(((
Чому?
Вин вас не поважаэ
нинусик• 25 июля 2018
Рожайте четвертого. К чему тема? Все равно терпеть будете
Мишка-шалунишка• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
А почему терпите? Понимаете, что с детьми никому больше не нужны?
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляНаизнанку
Я не понимаю таких женщин, как Вы
Я тоже колись так казала щоб не терпіла.Але я ненастільки незалежна і багата щоб поставити крапку на шлюбі,хоч так хочеться !!!!!
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Зрозуміла що нема в кого питати поради,всі такі премудрі і незалежні!!!дякую дівчата за поради(((
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляМишка-шалунишка
Не тому що нікому не потрібна.Навіть і не думаю і не боюсь що залишусь сама без чоловіка.але нема зараз такої фінансової можливості!
Мишка-шалунишка• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
То есть Вас просто беспокоит есть ли у мужа другая женщина? А какая Вам разница?
Сирот@ К@з@н@ск@я• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
К чему тогда тема? Или вы думаете ваш муж почитает и изменит свое отношение к вам? Этого не будет. И вы первая ему потакание так с вами обращаться.
Гага Газу• 25 июля 2018
Давно он вас называет? Попробуйте поговорит с ним в спокойном состоянии, скажите что вам очень не приятно такое от него слышать! А на советчиц не обращайте внимание, на каждую вторую в ссоре так муж говорит и они терпят, это только здесь все такие умные
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляМишка-шалунишка
Велика різниця-як має то нехай скаже і йде до неї,я нікого не тримаю а незай не дурить мене,не принижує,я того не заслуговою!!!

автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляГага Газу
Вже говорили він кається, каже ,що незнає що на нього таке находить,вибачається,я казала як розлюбив чи непотрібна йому то нехай скаже,він каже що говорю дурниці що нікого немає і любить тільки мене.Я вірю.Але закрадаються сумніви,хоч і підстав нема,незнаю вже каша в голові(((((
Мишка-шалунишка• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
То есть то, что вас обзывают ’шматой’ вы заслуживаете.
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляСирот@ К@з@н@ск@я
Ні не думаю що почитає і змінить відношення.Він взагалі не читає Советчицю!!!
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви нерозумієте по -українськи???
Дніпрянка• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
І ви його якось називайте, гомосеком, наприклад. Тільки відбіжіть подалі про всяк випадок.
Наступного разу він буде стриманим у словах. На вас же таке саме находить :)
_ХАТШЕПСУТ_• 25 июля 2018
Тю казанок на мак1тру та зал1зним прутом побэмкати, та спитати_альо э хто в дома? Чи вс1 п1шли?
Мишка-шалунишка• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви нерозумієте по -українськи???
Я не понимаю сленг определенных слоев населения, мне он просто не знаком. Но из вашего описания, потятно, что это проститутка.
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляДніпрянка
Пробувала а йому пофік.В останній час я й нехочу огризатись чи відповідати після таких його слів ,йлу собі в іншу кімнату ,закриюсь,поплачу і лекше((((
Аноним_1477• 25 июля 2018
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви нерозумієте по -українськи???
Автор, ігноруйте його повністю, миску і їжею поставили на стіл мовчки, хай їсть! Відповідати на його питання просто, одним реченням, по суті! Якщо буде питати чи образилась, кажіть, що ні! На конфлікт не йдіть! І потроху починайте займатись собою, шукати шляхи для заробітку!
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляМишка-шалунишка
Я відписала вам що таких слів як він мене обзиває не засловую і це означає що мені неприємні вони а ви пишите :
’То есть то, что вас обзывают ’шматой’ вы заслуживаете.’
То висновок- що ви нерозумієте по українськи відповіді!!!
автор Ку ка ку ка ку • 25 июля 2018
Ответ дляАноним_1477
Після тих слів і обіди наполовину охололи стосунки в моїй душі до нього.Тоже думаю що мовчки шукатиму роботу і прискладувати собі окремо .Так обідно-всі дітки були великі -тягала їз по руках ,бо помочі від бабусь і дідусів не було,отримала від цього сильний остеохондроз шиї,постійно болі ,крутиться голова ,в хаті завжди чисто,їжа наварена,діти чистенькі доглянуті.Просто вже виговоритись хотіла(((вибачте