Мамзелькин• 28 июля 2018

Повернення квитка на поїзд

Минула година відколи я повернула квиток на поїзд, а він так і не з’явився в продажу. Вже не сподіватися, хтось перехопив? У когось був досвід з поверненнями і викупом знову? Як швидко квиток надходив у продаж?
мадам Везувий• 28 июля 2018
да его уже продали давно. Если это еще и на южное направление

автор Мамзелькин • 28 июля 2018
Ответ длямадам Везувий
В поїзді є інші вільні місця. І їх кількість з ранку не мінялась. Поїзд не на море
Золотая орда• 28 июля 2018
а навіщо відслідковувати квиток? Ви хочете його знову купити?
автор Мамзелькин • 28 июля 2018
Ответ дляЗолотая орда
Так, у нас викуплене купе, але одна людина не зможе поїхати і хотіли взяти іншу замість неї
Золотая орда• 28 июля 2018
Ответ дляМамзелькин
Попробуйте обновить страницу, возможно покажет, если билет еще есть, а может Ваш возврат еще не оформили.
Я сдавала, но кажется, билет появился сразу после обновления страницы.
Как_б_не_так• 28 июля 2018
Остается Вам только караулить.
автор Мамзелькин • 29 июля 2018
Квиток з’явився після 12 ночі