Клептоманка• 31 июля 2018
Вступ 2018- ожидание результатов
Ну что девочки, осталось ждать совсем немного.
А надежда умирает последней
kudesnica_lesa• 31 июля 2018
Просто гоню прочь эти мысли. Мне уже и ночью снится как мы результаты смотрим
kudesnica_lesa• 31 июля 2018
Ответ дляТарталетка
Ми також чекаємо на результати. Бажаю всім удачі і здійснення бажаного!!!
Большое спасибо, взаимно)))
Олька Модниця• 31 июля 2018
Так вже ж є попередні результати. Якщо в попередній результатах нікуди не пройшли, то вже й не пройдете. Якщо в попередніх пройшли - то це 90% гарантія.
Прыг-скок• 31 июля 2018
На абит.поиске может стоять смайлик рядом с фамилией-это большой шанс на бюджет, у сына так было 2 года назад-подтвердилось. Сегодня у кресника-держим кулачки.
Олька Модниця• 31 июля 2018
Ответ дляКлептоманка
Научите где смотреть предварительные результаты
Заходите на абіт пошук - вводите прізвище і ініціали. і дивитесь чи є смайлик.
ПМСница• 31 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
как это посмотреть?
как тут писали -по смайликам?
Олька Модниця• 31 июля 2018
Ответ дляПрыг-скок
В мого племінника три роки тому не підтвердилось. І в сусіда ні. А в другого сусіда підтвердилось.
Олька Модниця• 31 июля 2018
Ответ дляПМСница
как это посмотреть?
как тут писали -по смайликам?
Пост №14.
Прыг-скок• 31 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Я так понимаю это из-за меняющегося бюджета, но у многих знакомых бюджет сдвигался на одну позицию от той что показывал смайлик. Короче если смайлик был-был и бюджет.
Клептоманка
• 31 июля 2018
О у нас смайлик стоит по 2 приоритеты, но еще питает надежду на 1
Олька Модниця• 31 июля 2018
Ответ дляПрыг-скок
Та. Вони обидва вступили на бюджет, але здвинулись вниз по пріоритетах. Наш замість КПІ в Харківський радіолектроніки, сусід замість Чернівецького мед і Дніпропетровський мед.
Олька Модниця• 31 июля 2018
Ответ дляКлептоманка
Перший 100% в прольоті. Моліться, щоб другий вистрілив. В мого племінника по попереднім результатам був третій, а по факту вийшов 6 пріоритет.
Тарталетка• 31 июля 2018
Ответ дляОлька Модниця
Дякую! Вже подивилась,у нас є смайлик за першим пріоритетом
Губки-уточкой• 31 июля 2018
Я це все пережила минулоріч. Наступні нескоро, менші діти ще молодші школярі та в садочку. Теж переживала. Але, мій чувак не пройшов на бюджет, йому не вистачило менше половини балу, був першим в списку контрактників за рейтингом. Підписали контракт, я оплатила семестр. Буквально через пару днів його перевели на бюджет, одна студентка відмовилась від навчання по сімейним обставинам і перевели того, хто був першим з контрактників. Гроші мені повернули з урахуванням невеличкого мінусу. От так буває.
Вот Она Я• 31 июля 2018
А якщо ми б хотіли не по ’смайлику’, а на контракт туди немає смайлика. Як відбувається процедура в таких випадках? Потрібно їхати в університет чи чекати і моніторити абітпошук? Інформація буде в перший же день чи може змінитися, тому що діти будуть документи подавати?Підскажіть, будь-ласка, а то я вже всіх домашніх нервами своїми допекла. Дякую.
Спелый баклажан• 31 июля 2018
Ответ дляГубки-уточкой
представляю, что вы пережили, такое огорчение, а потом удача !
Губки-уточкой• 31 июля 2018
Ответ дляВот Она Я
Чекайте остаточного результату. Якщо в особистому кабінеті до кінця дня оголошення не буде бюджету, глянете там чи на вступ інфо список по факультету, що вас цікавить чи є біля вашого прізвища ’рекомендовано контракт’. Якщо так, то подивитесь на сторінці університету чи зателефонуйте до якої дати можна підписати контракт. В минулому році бюджет на початку серпня вже був оформлений, а контракт можна було спокійно підписати до кінця місяця майже. Мені навіть телефонували з ВНЗ і запрошували підписати контракт.
Зупка_цем• 31 июля 2018
у нас и наших знакомых допущено, держим кулачки, мы на бюджет хотим, также многих из нашей школы поступили в техникумы и колледжи, так как не занимались с репетиторами, они уже поступили, ура, товарищи