Здесь на минутку• 01 августа 2018
Что лучше покупать? Доллар или евро? В какой валюте лучше хранить деньги.
ДваДваВосемь• 01 августа 2018
Ответ дляАноним_1473
Ого,вы доллар будете покупать по 27,05?
а Вы думаете будет дешевле?
Голубая фишка• 01 августа 2018
Останнім часом краще було долар, бо він за останні 10 років виріс відносно євро.
Але як буде далі - хз, в Європі зараз після топтання на місці наче почався ріст.
Тому традиційно краще тримати корзину долар-євро-гривня, пропорції залежать від того, в якій валюті надходження, і в якій плануєте тратити. Люди досить багато втрачають на обміні. Допустимо, якщо надходження в гривнях, і планові затрати теж в гривнях, то не факт що є сенс міняти гривню на долари/євро, а потім назад. І надходження в євро теж навряд чи варто міняти на долари, тому що наприклад сьогодні долар виглядає надійніше. Якось так.
Tone4ka2009• 02 августа 2018
зачем их вообще хранить, если не собираете ни на какую покупку. Лучше тратьте в свое удовольствие, а то потом и вспомнить нечего будет, кроме как постоянные заботы.
я наоборот доллары и евро вечно меняю в грн для всяких покупок. Муж привозит с заработка деньги в валюте, вот и приходится постоянно искать обменки, где лучше всего сдать. Пока вот тут самый выгодный курс нашла на сдачу, но вроде как и покупка ничего