Бойцовская• 10 августа 2018

Мне 30,ему 46.

Я разводе ,есть сын.Говорят красивая.Ему 46,был женат,не высокий ,не красавец,но вот что-то цепляет меня в нем.Умный,приятный,умеет делать деньги.Я ему нравлюсь знаю от других,но он переживает за возраст.Бывший муж был моложе меня,из-за этого много было проблем,отец мой погиб.И меня тянет к старшему ,я не знаю как поступить?
Скорая помощь• 10 августа 2018
Ответ дляКофр для ноги
Якось я в одній з тем писала, що вийшла заміж через пару днів після того, як мені виповнилось 18, чоловіку було майже 30. До заміжжя ми зустрічались 2,5 років.
Мене звинуватили в тому, що я малолітня проститутка, замість того, щоб вчитись, ноги розставляла. А чоловік - старий педофіл, якого потрібно було посадити.
А те, що я закінчила два факультети з відзнакою, написала наукову роботу, повністю реалізувала себе в професії, а головне - всі ці роки жила в щасті та гармонії - немає значення. Головне - проститутка та педофіл)
Питали як я тепер можу спати із старим дідом, казали, що це огидно і т.д...
От такі обмежені, злобні особистості.
Так що, нікого не слухайте.
Помню вашу историю, была в полном шоке от комментариев. Причем тема была о халявщицах и вы писали о подружке, которая имела совесть есть надурняк в заведениях вашего мужа. Так народ накинулся на вас вместо того, чтобы осудить наглость подружайки.

Кофр для ноги• 10 августа 2018
Ответ дляСкорая помощь
Точно, це було в одній із тем. Мене такі коментарі мало зачіпають, тим більше, що за стільки часу я вже звикла до тутешніх совЄтчіц і можу хіба посміятись. Ми тоді з чоловіком разом читали коментарі.
Можна мати свою думку з цього приводу, але нав’язувати її комусь - нерозумно. Кожен має свою долю. Не знаю що буде далі, але зараз можу сказати, що колись зробила єдино-вірний вибір.