Малявка ще та• сегодня в 06:15
Дитина їде навчатися в Польщу. Переживаю
Дівчата хто там зараз знаходиться, ну невже там тааааке погане відношення до нас?
Дитина два роки цілеспрямовано вчилась, вчила мову. Дуже хотіла поїхати на навчання в іншу країну. Сама обрала Польщу бо дуже близько. І ось поступила в маленьке містечко в технікум після 9 класу і в кінці місяця поїдемо в технікум. А в мене декілька місяців панічка. Читаю в інтернеті розповіді що там такий капець робиться по відношенню до українців. І готова вже не пустити її туди. Всі хто не проживає на території Польщі і не володіє інформацією прошу не писати образи бо і так тошно. Дякую
Клин_Кляйн• 46 минут назад
Ещё до войны было понятно, что поляки нам не друзья. И агрессия была делом времени, а теперь еще и пропаганды. Свалили из Польши в 22м году, как только представилась возможность. Все знакомые крутили пальцем у виска: ’ Все в Польшу за защитой, а они из Польши’. Время показало, что мы правы. Агрессия будет расти, к сожалению...
Клин_Кляйн• 42 минуты назад
Ответ дляМалявка ще та
Ну я заспокоїлась. Судя по всьому зробили правильний вибір, дивлячись на деяких змій які тут шиплять і плюють ядом. Там хоч без ракет і війни буде,а тут мало того що війна так і ще свої гниди перші ножа в спину вставлять і прокрутять.
Всі адекватним дякую за відповіді, Ви дуже допомогли.
Так жешув на границе, туда прилетает, не говоря о чём похуже...
Клин_Кляйн• 41 минуту назад
Ответ дляЧервона калина
то тетки в засаленных халатах с мужиками алкашами шипят, что в жизни ничего не видели
человек который достиг чего-то наоборот порадуется за возможность для молодежи и совет дельный даст
Так это не возможность, а впустую потраченное время на т.н. ’учёбу’.
Анонимарик• 6 минут назад
Ответ дляЕлькиПальки
ой, ну не читайте бред, это все провокации прокацапских
Та конечно
Анонимарик• 5 минут назад
Ответ дляМалявка ще та
Дякую.
Дуже сподіваюсь. Просто коли зі всіх утюгів кричать що там капець, починаешь себе накручувати.
Вот именно. Изо всех утюгов кричат а вы всё равно туда едете ну где логика?