17 августа 2018

Хочу почти адекватную думку.дитина вчиться писати

Все складно,бо на інвалідності,відстає в розвитку і бла-бла. Перші рядки птсанини я була поруч і просила аби старалася та не поспішала. З третього вже сама,без мене.Всі ж мами пам´ятають таку писанину і можуть оцінити перспективу.у мене дитина одна,нема з чим порівняти писульки. Особисто я бачу,що все можливо,бо наче пробує та трішки виходить. Без пунктиру пише ,але вилізає з рядка,букви то великі,то малі, то не зрозумілі.
автор Стрекозей 17 августа 2018
Вибачте,пропустила букви-я з телефона пишу
Аксинья Максимовна 17 августа 2018
сколько лет ребенку?
Лень гуглить 17 августа 2018
Нормально пишет, пусть продолжает, все наладится:)
Петриківна 17 августа 2018
нормально пише, з часом буде краще
автор Стрекозей 17 августа 2018
Ответ дляАксинья Максимовна
сколько лет ребенку?
Аж 8. Займались на канікулах,перейде в 2-й клас ,інклюзивне навчання
Почемучка 17 августа 2018
Вік дитини? 6-7 - нормально.
Тут как тут 17 августа 2018
У мого сина без інвалідності, але з неврологією і дисграфією в 9 років не набагато краще, так що думаю для вас це навіть дуже добре.
Зараз він в третій перейшов, будуть писати без додаткових ліній, він і в додаткові погано попадає, а без них навіть боюся уявити, що то буде:( сам не може прочитати, що написав:(((
Почемучка 17 августа 2018
Ответ дляСтрекозей
Аж 8. Займались на канікулах,перейде в 2-й клас ,інклюзивне навчання
Нормально писатиме згодом.
Просто болталка 17 августа 2018
Автор, может у вашего ребёнка есть дисграфия ещё ?
автор Стрекозей 17 августа 2018
Ответ дляТут как тут
У мого сина без інвалідності, але з неврологією і дисграфією в 9 років не набагато краще, так що думаю для вас це навіть дуже добре.
Зараз він в третій перейшов, будуть писати без додаткових ліній, він і в додаткові погано попадає, а без них навіть боюся уявити, що то буде:( сам не може прочитати, що написав:(((
Теж неврологія і з моторикою проблеми. Мені важко оцінити,але наче не дуже і погано,тому запитала тут. Бажаю синочку поскоріше одужати! Зі слів нашої вчительки ,деякі писали дуже погано,але потім як прорвало то стали найкращими в класі,чого і Вам щиро бажаю
автор Стрекозей 17 августа 2018
Ответ дляПросто болталка
Автор, может у вашего ребёнка есть дисграфия ещё ?
Логопеди не ставлять такого діагнозу,може і є,але при наявності інших проблем даний діагноз на другому плані,бо не можливо оцінити через затримку розвитку
Дніпрянка 17 августа 2018
Нормальна писанина.
Накладная 17 августа 2018
Автор, хорошо написано. Ребенка хвалите!
Ваш психолог 17 августа 2018
Для дитини 8 років з особливостями розвитку-це дуже добрий результат!
Згодом,коли рука звикне до навантажень по письму і буде ’досвід’-буде ще краще!
Тут как тут 17 августа 2018
Ответ дляСтрекозей
Теж неврологія і з моторикою проблеми. Мені важко оцінити,але наче не дуже і погано,тому запитала тут. Бажаю синочку поскоріше одужати! Зі слів нашої вчительки ,деякі писали дуже погано,але потім як прорвало то стали найкращими в класі,чого і Вам щиро бажаю
дякую. Мене вчителька теж втішає, як я прихожу їй плакатися...
Вообще не факт 17 августа 2018
Попробуйте не прописывать сразу всю строку, а по две новых буквы в каждой строке. Я так со своим сыном практиковала, писали в столбик. После каждого столбика, а можно и чаще - делайте перерыв. Ребенок должен видеть красиво написанную букву рядом, а он смотрит образец вначале строки, а пока перенесет ручку в конец строки, то уже забывает, как правильно написать.
автор Стрекозей 17 августа 2018
Ответ дляНакладная
Автор, хорошо написано. Ребенка хвалите!
Всегда хвалю ,а как иначе. Позитивные эмоции ребенку очень нужны и очень важны.без похвалы не будет желания дальше делать чтото
автор Стрекозей 17 августа 2018
Ответ дляВообще не факт
Попробуйте не прописывать сразу всю строку, а по две новых буквы в каждой строке. Я так со своим сыном практиковала, писали в столбик. После каждого столбика, а можно и чаще - делайте перерыв. Ребенок должен видеть красиво написанную букву рядом, а он смотрит образец вначале строки, а пока перенесет ручку в конец строки, то уже забывает, как правильно написать.
Спасибо за совет
автор Стрекозей 17 августа 2018
Дякую за відповіді,та за потрачений час на мою тему
Кожугетовый ансамбль 17 августа 2018
Вы еще не видели, как мой сын без диагнозов в 7 классе пишет.это ужас! А ваш ребенок старается, это видно)
Меня прет)) 17 августа 2018
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Вы еще не видели, как мой сын без диагнозов в 7 классе пишет.это ужас! А ваш ребенок старается, это видно)
аналогично
сегодня впервые за лето понадобилось 5 слов написать, так он не мог вспомнить, как буквы писать
написала ему образец, переписал уже нормально относительно.
думала отстать от него, все равно в школе первый месяц, наверное, будут все по-новой повторять. но, видно, придется таки погонять и дома до начала учебы.
Меня прет)) 17 августа 2018
ой, я не дочиталась, что ваш в 7 классе, думала 7 лет)
мой 1 класс окончил.