Каяспер• 20 августа 2018
Як ви вилікували хронічний бронхіт дитині?
Порадьте чудо-спосіб. Другий місяць покашлює. Вдень сухим. Вночі вологішим. Не часто. Жорстке дихання. Дуже рідко ( раз в тиждень) щось відхаркує.
Лікували сиропами і тд.
Милашка-оторвашка• 20 августа 2018
Ответ дляКаяспер
Бувають ((
сходіть до ще одного педіатра, бажано з стаціонару, не в поліклініку. Якщо є обструкція (свист на видоху), її не обов´язково чути не озброєним вухом, але лікар з стетоскопом розбереться. Якщо є таке явище призначить відповідне лікування, трохи пізніше можна приєднати дренажні масажі. Але все це за призначенням лікаря. Якщо обструкції нема, то теж запитайте у свого лікаря щодо дренажного масажу, можна зробити один у масажиста, а далі самі, але краще, коли масажист робить, потрібно 3-5 шт. Кожного дня 3 рази в день по 5-7 хвилин водити на руках, дорослий тримає за ноги, а дитина ходить руками.
Каяспер
• 20 августа 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
А інгаляції можна?
Милашка-оторвашка• 20 августа 2018
Ответ дляКаяспер
А інгаляції можна?
тільки лікар повинен призначати, якщо є обструкція, то призначить.
Гага Газу• 20 августа 2018
И к пульмонологу хорошему нужно. Киев - Шмырев Олег Валерьевич в этом хорош
Каяспер
• 20 августа 2018
Ответ дляРадикальная
И сдайте пцр на коклюш.
Я також думала про коклюшу, але прочитала про нього і ніби не схоже. При коклюші сильні приступи кашлю а в нас легко
Каяспер
• 20 августа 2018
При БА кашель незалежно від часу доби?
Наш кашель починається як тільки дитина приймає горизонтальне положення
ТрамвайGirl• 20 августа 2018
Глисты вывели и хронический бронхит закончился сразу... а то уже и астму ставили
Милашка-оторвашка• 20 августа 2018
Ответ дляКаяспер
При БА кашель незалежно від часу доби?
по різному, є кашльова форма астми, є коли обструкції, більшість БА алергічного походження, але є і неалергічного походження.
Але зарано панікувати, може вірус агресивний зловили і зразу бронхіт, може це одноразове явище.
No problems• 24 августа 2018
Ответ дляТрамвайGirl
чем выводили?у нас так год свисты и кашель.все анализы норма
No problems• 24 августа 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
мы вирус словили и после него обструкция.год свисты и кашель.причину найти не могут и вылечить не могут
Милашка-оторвашка• 25 августа 2018
Ответ дляNo problems
Якщо після 6 років вже, то можна алергопроби робити і АСІТ лікувати. Якщо менше, то теж до алерголога він більш правильно буде лікувати, стане легше. Якщо легка форма, то без гормонів є ліки типу сингуляр або аналоги, якщо трохи складніше, то з гормонами. Педіатри не вміють астму лікувати, якщо абструкцій більше 3 шт/рік, то педіатр зобов´язаний дати направлення до алерголога/пульмонолога. Якщо в Києві, хороше відділення на Алішера Навої, лікарня дитяча №2, мені там Щотка подобається, але там всі лікарі хороші і кваліфіковані.
No problems• 26 августа 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
были у всех,но не в Киеве.сингуляр и серетид все пробовали.не помогает
Милашка-оторвашка• 27 августа 2018
Ответ дляNo problems
ще фліксотид є, у дочки астма легкого ступеня, їй дуже допомагало. АСІТ бажано не український. Із немедикаментозного це йога, соляні кімнати, печери (не всім підходить, треба пробувати), море (моїй підходить Скадовськ червень-липень), ще рекомендують Єгипет, якщо витримує, то професійне плавання. Вся побутова хімія натуальна, я користуюсь Домол, Клар, є різна на різний гаманець. Головне хороший лікар.
No problems• 27 августа 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ну вот врач нужен хороший,пока не нашла кому довериться.а какие проявления астмы у вас?просто моего ребёнка ничего не беспокоит кроме свистов,хрипов которые беспокоят меня и кашля иногда
Милашка-оторвашка• 27 августа 2018
Ответ дляNo problems
я не лікар, роблять спірограму, аналізи різні, згідно цього ставлять діагноз. Астма буває 3 ступенів (легка, середня, важка), алергічна, неалергічна, кашльова форма і в вигляді обструкцій (свист на видоху). Свист не завжди можна почути неозброєним вухом. Які ще можливі причини обструкцій: глисти, сторонній предмет в дихальних шляхах, муковісцидоз.
В моєї дочки обструкції, поліноз.
No problems• 28 августа 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
В моєї дочки обструкції, поліноз.
У моей свисты и на вдохе чаще и на выдохе иногда.после вируса началось год назад.по анализам крови все гуд.общий иммуноглобулин и иозенофилы в норме.сингуляр и серетид не даёт улучшений .на глисты поверяли кровь и кал.но я так понимаю этого мало.дала вчера зентель.посмотрю.уже сама хочу пойти сдать ещё какие то Анализы .врачи не видят смысла что то назначать и искать.аллерголог написал нетипичная астма,но видно что в диагнозе не уверенна на 100%
Милашка-оторвашка• 29 августа 2018
Ответ дляNo problems
якщо попав сторонній предмет, то тільки трубкою перевіряють, на рентгені не видно. Свист на вдоху це ларенгоспазм. Буває ще вроджене звужені бронхи. В дочки до 6-7 років обструкції були на ГРВІ, 7-10 років обструкції на алергени (побутовий пил), після 10 років поліноз на амброзію, обструкції бувають, але рідко. Це дуже розповсюджена схема, а в племінника після 13 все пройшло. В дівчаток частіше залишається діагноз, в хлопчиків часто проходить. Ларенгоспазми у всіх до 7-10 років проходять.