Аноним_1454• 29 августа 2018
Як виглядати серйозніше?)
Мені 28. Але виглядаю, як школярка. Не те щоб молодо, а якось несолідно.
Ватный Пупс• 29 августа 2018
Автор, дивлячись для чого треба, для роботи я одягала костюми, блузки, юбки и обов´язково підбори:) і зачіски відповідні:)
60 метров сметаны• 29 августа 2018
так наоборот хорошо , что молодо выглядите, теткой еще успеете стать
САМ_ТАКОЙ• 29 августа 2018
возможно дело не во внешнем виде, а в манере поведения)
но если нет, то:
- наденьте очки, можно с обычными стеклами, если зрение ок
- начните делать более строгие, сдержанные прически, макияж
- пересмотрите гардероб
но если нет, то:
- пересмотрите гардероб
Я такая боевая• 29 августа 2018
-окуляри з простими лінзами;
- відмовитись від принтів на одягу (на футболках) та страз, надавати перевагу однотонному;
- частіше вдягати спідницю моделі футляр і рідше - декольтований одяг, носити спідниці та сукні до коліна (не вище),
- поміняти зачіску (рідше носити хвостики),
- знайти хоббі, яке надасть впевненності у своїх силах,
- регулярно робити манікюр з покриттям френч або беж, доглядати за шкірою обличчя.
подумати над зміною моделі рюкзака (сумки) - на користь класичних відтінків.