Фамильная фондюшница• 31 августа 2018

Шенгенская (польская) репатрационная виза. Стоит ли делать,если есть биометрия?

Добрий день ! Чи вартує виготовляти Шенгенську репатріаційну візу .( терміном на 2 роки), якщо є біометричний паспорт. ЯКІ ПЕРЕВАГИ цієї візи ?
Ми тільки недавно дізнались, що можемо таку візу отримати , так как є відповідні документи про переселення родини з Польщі . Як так розумію, -це просто туристична віза з терміном 2 роки,без дозволу на працю .
Ми плануємо їхати в Польщу на роботу ( спочатку чоловік, а потім я з дитиною - подаватися там на Побит ). Робочої візи немає. Чи можна буде маючи цю Репатріаційну Шенген візу, отримати документи для праці в Польщі ( наприклад, по такій же схемі, як у випадку з біометрією ) ??
Тільки не буде такого обмеження у перебуванні на території Польщі, як по біометрії, я правильно розумію ? Дякую за коментарі !
Банан-барабан• 31 августа 2018
Если бабушка или дедушка были поляками и были переселены до 44 года можете карту поляка получить, только экзамены нужно сдать
автор Фамильная фондюшница • 31 августа 2018
Ответ дляБанан-барабан
нет, к сожалению, карта поляка не получится, - указано в документах национальность Украинец, тут речь идёт о другом типе визы.
ДеньгиНеСдаю• 31 августа 2018
Шенгенская виза так же как и безвиз-предусматривает нахождение на территории Польши 90 дней в 180. Но возможно будет считаться 90виза-90безвиз-90виза-90безвиз. Уточняйте в Консульстве