Одноклассница• 31 августа 2018
Знайшли сім´ю, що в Криму пропала?
Хто знає, чи знайшли сім´ю, що пропала в Криму минулого тижня. Дуже сподіваюсь, що все добре і це лише непорозуміння, що вони вже вдома.
Усатая полосатая• 31 августа 2018
Вам думать не о чем больше? Вот семейка эта не то что про вас, они даже про своих родных не думали на отдыхе
Очень-очень• 31 августа 2018
Ответ дляУсатая полосатая
я тоже в шоке от них
Одноклассница
• 31 августа 2018
Ответ дляСинди Кроуфорд
Давно нашли. Они загуляли.
Це добре, все добре, що добре закінчується. Але мамі треба дзвонити. Мама вона така, ще й не таку паніку підняти може.
Одноклассница
• 31 августа 2018
Ответ дляУсатая полосатая
Отож. А якби так нерви не витримали в батьків.
Докладная• 01 сентября 2018
А как при наличии детей можно прямо загулить....Очень безответственные люди...