Кишечная палочка• 03 сентября 2018
В школу в 5р3м?
Хто може підказати, за яких умов можливо віддати дитину в школу в 5р3м?
Ситуація в тому, що дитина рветься до навчання, в садочку випереджає однолітків. Може висидіти заняття. Може формулювати думки і пояснити, що хоче. Фізично розвинена, ростом майже як першачки вже.
Що потрібно, щоб нас на наступний рік прийняли до школи?
ГейСюда• 03 сентября 2018
так в следуем году ребенку 6,3 будет. идите спокойно. как обічно подавайте документі в школу весной
Комиссия50%• 03 сентября 2018
Сейчас может ребёнок и рвётся, но в средней и старшей школе явно будет отставать от сверстников. Переходный возраст например...глупо идти в 5 и3
Олька Модниця• 03 сентября 2018
Автор, готова буде Ваша дитина до такого в 13 років https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2207355?
Дама-мадама• 03 сентября 2018
Автор, не надо!!! Моей дочери 5.3 сейчас, она считает, читает и ее этому никто не учил специально, по знаниям легко б потянула первый класс. Схватывает на лету. Но я не отдала ее в школу, так как знания и психологическая готовность это разные вещи.
Плюс кризис 7 лет тоже хорошо б пережить в 1 классе вместе с адаптацией. Много разных факторов, сходите к психологу, расскажет.
Гладиолус• 03 сентября 2018
Ответ дляПусин Кукин
автор , ростом майже , як першачки -это сколько в см ?
Моєму сину 5,4 то він на голову вищий від сусідського хлопчика - першокласника. Але я не знаю скільки см мають - ,, першачки‘‘
Козяка-маляка• 03 сентября 2018
Ответ дляДежурняшная
школа не заканчивается первым классом и даже начальной школой
ДинамоКит• 03 сентября 2018
Автор, я долго думала, отдавать ли дочь в школу в 5,9 (она не просто сверстников опережает, она 9-летнего брата за пояс затыкает
). И в школу хочет, и по росту не отстает. Меня убедил опыт подруги, которая в свое время поторопилась отдать дочь в школу, а та потом в подростковом возрасте чисто физиологически отстала от сверстниц. Когда у них в голове, условно, мальчики и дискотеки, дочкина подруга хотела куклу и на качельку. В общем, можно вашу дочь занять чем-то еще. Моя, например, идет в ’пробную школу’ (на подготовку). Можно найти ребенку интеллектуальные занятия и спокойно подождать еще годик.
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляПусин Кукин
У доньки зараз 111 см
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляОлька Модниця
Я з таким зустрілась в 12-13. А з 9 років мені вже чоловіки секс пропонували. І коли їздили на олімпіади в номера до нас набивались. Тому я підготую дитину вчасно. Гірше, коли ти в другому класі, а виглядаєш на 4, як було у мене
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляДинамоКит
Так я навпаки не бачу тут проблеми! Довше буде вчитись! Бо хлопці не дадуть вчитись. Сьогодні на лінійці була в шоці від дівчаток у 8класі, там вже жінки! Там у груди і форми! Такими дівчатка повинні бути після 9-го! Бо вони не встигнуть закінчити школу! А зараз ці 12років, капец!
Жена миллионера• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
У доньки зараз 111 см
Не пишите бред, первоклассники рост от 118 и выше, какие 111см!
ДинамоКит• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
У доньки зараз 111 см
0_0 Хіба це першачки? У нашій 124 см, і то я не думаю, що за зростом вона школярка.
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляДама-мадама
Так, до шкільного психолога я схожу. Але враз мене саме цікавить ситуація законодавства.
ДинамоКит• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
Ви, звичайно, маєте власний досвід, але як на мене, коли у всіх ’груди і форми’, а одненька ще дівча, це як раз шлях до комплексів, а не до вдалого навчання.
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляЖена миллионера
Сьогодні були на лінійці, коли моя гралась з сердечками (в перший пішла донька подруги моєї), то було помітно, що три дівчинки і половина хлопців нижче за мою доньку.
АнтиТанкист• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
У доньки зараз 111 см
Наша 123, ей 5.10. Средняя по росту в группе садика. Первоклассники уж точно выше.
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляДинамоКит
Коли тобі 12, а іншим 13, то логічно, що в тебе ще не має грудей великих, а ось коли всім по 13, а в тебе вже 3-їй, а в інших 1-ий, ось тут і будуть комплекси.
Якщо говорити про фізичний розвиток, то дитина випереджає. Тому віддати її разом з усіма -це означає, що вона розвинеться раніше за інших, а віддати її раніше, то буде як раз. Якщо ви зрощуміли думку.
Але причина не тільки фізичний розвиток.
Жена миллионера• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
Не верю, дети в 6-7 лет не могут быть 111см.
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ответ дляАнтиТанкист
Я описала сьогоднішніх першоклаників. І в групі в садочку моя найвища.
Але причина не лише в зрості.
Каравай-каравай• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
У доньки зараз 111 см
Правда? Моему ребёнку 6,7, рост 122, мы самые низкие в выпускной группе сада были среди детей 6 лет.
Кишечная палочка
• 03 сентября 2018
Ну ос реально! Діти були нижчі за неї!
Але чому ви причипились так до зросту?
Комиссия50%• 03 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
Ну ос реально! Діти були нижчі за неї!
Але чому ви причипились так до зросту?
Нижче, вищче, сиськами меряйтесь, а вы подумайте о том что 7 классе её ум не успеет созреть до понятий линейная функция, область значений, область определений и т.д очень часто наблудаем в школе эту картину, когда в 5 лет в 1 класс приходят гении, а в 6 классе, как начинаются темы сложные, то гении сливаются в нули...
ОноВамнадо• 04 сентября 2018
Ответ дляКишечная палочка
У доньки зараз 111 см
Это стандартный рост для 5 лет. Моя в 4 рост - 106. Сыну 6.5 - рост 120.
ОноВамнадо• 04 сентября 2018
Ответ дляКаравай-каравай
Мой с ростом 120 тоже почти самый низкий и в саду был и сейчас в 1 кл
ОноВамнадо• 04 сентября 2018
А по теме школы. Автор, а 5.3 это ооочень рано! 6.3 будет как раз! Ладно бы еще 5.10-11, но в таком возрасте это еще очень существенная разница! Вы сами по дочке увидите.