Морская свинка• 15 сентября 2018

Кто в декрете...чтобы выбрали Вы?

Смотрю сейчас мнения женщин разделились. Кто возвращается в женские энергии , семья , дом , дети, вдохновляют мужа..Кто совмещает работу и семью, кто по нужде , кто по желанию.
У меня дилемма. Раньше вела активную соц жизнь, работа и тд. Потом влюбилась, свадьба, семья ...2 детей. Итог почти 6 лет декрета. Муж, не хочет чтобы я выходила на работу, ему комфортно -я дома , убрано , наготовлено, дети в порядке. Я последнее время схожу с ума от дня сурка и тд. Предложили выйти на работу, достойная оплата, возможен карьерный рост. Муж естественно против , всеми силами отговаривает. Вплоть до того что иди на курсы и спорткомплекс, но не выходи на работу. Ему лучше чтобы я была дома и под контролем. Вот интересно мнение таких же мам. Чтобы выбрали?
Результат:
вже голосів: 187
143 (76.47%) 1. Работа, пора реализовать себя, и выходить в свет.
44 (23.53%) 2. Курсы и спорт, но в дома в семье. а потом может все будет
автор Морская свинка • 15 сентября 2018
Ответ дляМядуза аля моргонер
Отлично. Так разжирейте- а то ему не комфортно же так
спасибо. но нет

Мусик Пусик• 15 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Значит у нас разные) от моего чтобы что-то получить, нужно много нервов потратить. Увы но авторитетов для него нет
Я авторитет для большинства людей (должность, профессия, социальное положение), по другим показателям вроде умения готовить, вязать, консервировать или молчать - не знаю. Но скорпионы были подконтрольны и до всех достижений :)
{СоJIнТсЕ}• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
да. вы сильная. я поддаюсь на его уговоры, поэтому сижу до сих пор.
Вибираючи між роботою і дітьми, більшість батьків вибирають роботу. Заради дітей.
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Да
это сложный выбор однозначно. Мой муж давит на то , что младший маленький и подожди до 3 лет. А я незнаю будут ли потом такие предложения
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ для{СоJIнТсЕ}
І взагалі постановка питання між роботою і дітьми, звучить так наче мама за океан на заробітки їде.Спокон віків якщо жінка була дома, то вона не сиділа над дітьми 24/24, в неї було стільки роботи по господарству, що діти весь день її не бачили.
Жінка дома себе так може завантажити( особливо фанатки чистоти і 145 страв на день), що дитина тільки і того що бачить маму, при чому втомлену і сердиту, бо в неї ще багато не виконаних завдань.
А може бути працююча мама, яка по дорозі до дому купила нову сумку і сходила в салон, а дома чистота ,порядок і є що їсти і мама щаслива бачити дітей і вся в їхньому розпорядженні.А тут тато приїхав і вони всі разом ще в спортлайф поїхали, там в кафе посиділи, по спілкувались і спати.Це приклад одного із моїх днів.
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Да
Ідіть.Шанс упускати не варто, потім може і не бути таких пропозицій.Я з року робила по троху.А в 1,5 молодшої мені запропонували більш важку і насичину роботу, я також думала, було страшно але пішла.Адаптація була важка а потім прекрасно втянулась і ні каплі не жалкую.Зате дитині 3,5 а в мене вже хороший дохід, ротота, організація побуту і я готова до нових звершень, ось взяла більше роботи по індивідуальному графіку і здобуваю другу ВО.
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
я это понимаю...но такого от мужа не видела. едит покупать абонемент и оплачивать курс, лишь бы я не выходила на работу
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Дивіться що для вас важливіше, задоволений чоловік, чи ваша самореалізація.
Чесно в мене позиція така, що чоловік сьогодні є, завтра немає, сьогодні купить завтра не продовжить абонемент.
У вас є вільний доступ до його банківської карточки?
Ви можете його гроші витрачати на свій розсуд і не відчитуватись?
У вас все є для вашого комфорта і краси?( салони все що вам необхідно для догляду).
Я б сиділа дома в тому вмпадку, якщо б мен і була подарована нерухомість і автомобіль, вільний доступ до грошей без обмежень, няня, водій і помічниця .Повна воля і ніякого контроля.Такого чоловіка я б послухала, все решта мимо.
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
у меня есть недвижимость. деньги свободно не дает. согласна с вами , но 2 день поиска няни, не дало результата.

Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Няню знайти дуже важко, о це реальна проблема, у мене 4 було, остання 4-та вже 3 роки, прсто ідеальна для мене.Але всі мої працюючі подруги мають прекрасних нянь
Забыла что?• 16 сентября 2018
За 1-2 дні няня не знаходиться і період адаптації може бути різний, в старшого був місяць, молодша пів року мене не відпускала, тусувались пів року з няньою разом, по троху в магазин, на процедури виходила і так до вела до потрібних мені 5 год
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
в этом и беда. ответ нужно до завтра по работе
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Нерухомість він подарував?
Якщо просто ваша, то це не рахується.
Якщо він не вкладає у вас безмежно бездумно гроші, то не варто іти у нього на поводу.
Якщо чоловік просто любить і прсто не хоче щоб його жінка працювала, то це одне.
А якщо він порахував своїм раціональмим мозком, що няня і робітниця по дому обходиться дорожче, і їх не можна контролювати, а ви вже щаслива від того що він вам абонемент надумав купити, то це зовсім інше.А що абонементи просто так не купуються?
В мене таке відчуття що ваш чоловік до тиранії схильний.Це прекрасний шанс його перевірити, якщо він не зрозуміє вас і не підтримає, то для чого він взагалі потрібний, щоб боятися його і слухати.?
Як мінімум вимагайте няню, курси, абонемент і суму на вас особисто в розмірі вашої зарплати.По іншому, нехай сам сидить з дітьми ,а ви на роботу.
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Варіант, приватний міні садочок, в 2,2 вже можнаа і простіше знайти.У вас яке місто?
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
Нерухомість він подарував?
Якщо просто ваша, то це не рахується.
Он не вкладывает в меня, а тут готов..только не работа. да говорит любит, но странною любовью...как тиран. у меня есть квартира, сейчас живем в доме его.
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
нет садика, мы за городом.
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Не тіште себе.Він не у вас гроші вклалає, а хоче відкупитись заради свого комфорту.А по просіть помимо курсів і спорту, ще щось для себе, що вам хочеттся.Як він відреагує.Я б просила певну суму, яка буде моя і тільки моя.
Забыла что?• 16 сентября 2018
Можте сказати свому чоловіку, що я наприклад сказала свому, що мій борщ і мої прибирання і догляд за дітьми обійдеться мінімум тис доларів і то як для нього бо я його дуже люблю.І то факту б не погодилась
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
Согласна. Я боюсь быть зависим от него. Хочу также крепко стоять на ногах.

Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Ви ж розумна жінка, самі все розумієте, і опитування тут, також підтверджує, що при ваших розкладах треба бути незалежною.
Я не противник жіночої енергії і ведичних жінок, але нажаль дуже мало чоловіків не зловживають своїм положенням і не принижують своїх вірних дружин.
Вашому в цьому плані довіряти не можна
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
Вашому в цьому плані довіряти не можна
Согласна с Вами на 100%. Осталось только решить , если не сейчас , то как я в дальнейшем смогу себя реализовать. И возможна ли работа на дому или более гибким графиком.
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Від цієї роботи, я думаю вам прийдеться відмовитись бо ви ще не готові.Але обговоріть няню обовязково і шукайтке активно.Щоб у вас був час для себе, для зала і курсів.Крім того навіть якщо після 3-х на роботу то няня потрібна і для старшого і для мололшого на хвороби.Няня впринципі завжди потрібна.Витургуйте по максимуму для себе і готуйтесь активно до роботи
автор Морская свинка • 16 сентября 2018
Ответ дляЗабыла что?
Морально я больше как готова!а вот вопрос с кем дети будут...это проблема. Спасибо Вам за советы, Вы меня поняли как никто. Я не смогу сидеть дома однозначно, сейчас подгоню языки, займусь спортом, и начну больше активничать. Я не верю ему, и мне кажется когда мужчина не заинтересован в росте своей женщины, у него проблемы с самооценкой.
Забыла что?• 16 сентября 2018
Ответ дляМексиканочка
Будьласка!
Удачі вам.