Буквально тиждень тому, випила банку слабоалкогольного shake, після ром колу, після чого ше шейк, після чого ше ром колу, і після 2 енергетика алкогольного рево. Спочатку все було норм, пізніше стало пекти в грудях, тахикардія, пульс високий. В лікарні зробили кардіограму, сказали що з серцем все добре, лише підвищений пульс. Пройшов вже тиждень, навіть більше, але пече в грудях досі. Сказали, що може бути підшлункова або гастрит. Хто може що сказати, що це? Болить саме в області грудей і причому вже більше тижня.
ksusha1155• 16 сентября 2018
Мрак((( один рево чего стоит
где печет? В области желудка? Или узи или зонд глотните. Но сейчас пейте ромашку и энтеросгель.
solis_primula• 16 сентября 2018
Энергетики - добивают сердце и печень и вообще весь организм - вы себя уничтожаете этой дрянью и кола и шеки не лучше.
К кардиологу покажитесь.
а пока энтеросгель, побольше пить воды и может успокоительное - валерианы настойку в каплях
К кардиологу покажитесь.