пионерка_маша• 16 сентября 2018
як правильно вбити в пошук, щоб знайти розвиваюч книги, де є віконця і рухаючі
елементи?
нічого не знаходжу
Ответ дляmariko81
ой колись так само шукала, і нічого не знаходила, а зараз дитина вирісла і побачила багато таких книжок у книгарні Є. Подивіться ще на сайті Ранок, там теж були здається
зараз гляну,дякую
Ответ дляPole
ВАМ для малят?
Знаю серію книжок Сторінки-цікавинки Федієнка. Картонні книжечки.
так-так, такі знайшла
шукаю ще щось подібне
Irina Romanova• 16 сентября 2018
Ответ дляЗолотая орда
так-так, такі знайшла
шукаю ще щось подібне
День народження білочки, Великий секрет сови
Ответ дляIrina Romanova
чиє видавництво?