Я не тону• 16 сентября 2018
Є ще хтось такий як я?
Були з компанією на дискотеці (чи як тепер цей захід називається). Я з чоловіком і наші друзі: дві пари. Взагалі люди нормальні, весело посиділи, хоч в цій компанії чоловіки друзі, а жінки просто... їхні. Але стався невеличкий інцидент: незнайома молоденька дівчина потягла мого чоловіка в танець і гаряче його обіймала. (Молоденька, бо нам усім + - 40, а їй + -20) Дві дами з мого товариства почали вичитувати мене, як це я не йду виривати їй волосся, а одна навіть образилася на нашу з чоловіком неадекватну поведінку.
По-перше, я в житті не била іншої людини, це низько. По-друге, це було на відомому закордонному курорті, там була весела, невимушена атмосфера, люди часто брали незнайомців до танцю.
І останнє, так я така: мені приємно, що чоловікові, якого я люблю приємно, бо його обіймає гаряча молода дівчина.
Я думаю, той хто хоче, той знайде можливість зрадити, це не заборониш і не впильнуєш. То навіщо ці зайві рухи.
Где тут 0?• 16 сентября 2018
ну і правильно вчинили! головне -внутрішній спокій. Та довіра один до одного.
Царевна Лягушка• 16 сентября 2018
Ви молодець. Вам пофіг що кажуть заздрісні подруги. наступного разу візьміть до танцю молодого класного мачо, вони взагалі луснуть від злості :)
Застряла• 16 сентября 2018
Мені би таке не сподобалося, але інших не засуджую.
Чоловік би сам не кидався у обійми молодої гарячої дівчини.
Обличчя я би їй не била, бо чоловік ладен відмовити. В чому винна дівчина?)
СирОжино пирОжино• 16 сентября 2018
Мой бы муж не пошол танцевать с какой-то девкой, он меня уважает.
СирОжино пирОжино• 16 сентября 2018
Ответ дляElani
да и вобще)) на девок не смотрит...
наверное айтишник
Если честно, то да,тайтишник)))) а это особый вид мужчин?))
Аноним_1446• 16 сентября 2018
ну начать патлы выдирать - это было бы мега странно... но и получать удовольствие от этого зрелища тоже как-то .. необычно)))
Я не тону
• 16 сентября 2018
Ответ дляElani
мороженную курицу в редикюль не брали с собой?
Не поняла, вона ж би потекла.
Трусиковед• 16 сентября 2018
Кому-то и обмен партнерами и МЖЖ нормально, ведь мужу тоже приятно будет с двумя девушками. В каждой избушке свои погремушки, приятно вам и ладно.
Я не тону
• 16 сентября 2018
Ответ дляСирОжино пирОжино
Де зв´язок між повагою в сім´ї і танцем з гарячою іспанкою. Вона ж не до ліжка його запросила. Якби я пішла з мачо танцювати він теж би так зреагував.
СКИБИДЫШь• 16 сентября 2018
Мой бы просто не пошел. .. Но если вам приятно...плучайте ужовольствие..его хотят...он хочет... а вам приятно!!!! Это же супер!!!
Ковбой Хагис• 16 сентября 2018
Нормально Ви вчинили
З психікою все гаразд, одразу видно, не істеричка)))
Чоловік теж адекватно себе повів, він мав відбиватися чи як?))
І це дає Вам можливість також потанцювати вільно при бажанні.
То у Вас друзі занадто ревниві.
А якщо людина хоче зрадити, то піде по хліб і по дорозі зрадить, багато часу на це не потрібно, аби було бажання.
Не раз бачила такі ситуації в житті.
Ви крута і молода, не зважайте на тих старперів)))
То у Вас друзі занадто ревниві.
Не раз бачила такі ситуації в житті.
Ируся-пуся• 16 сентября 2018
автор, вы , конечно, молодец. Но как может быть приятно, когда муж в танце с молодушкой??...
ЯспАкойнаЯ• 16 сентября 2018
Ответ дляЯ не тону
:)
Вашим приятелькам не вистачило видовищ. Ви не забезпечили їм ’розширену культурну програму’ з повним комплексом розваг!
Губка Боб• 16 сентября 2018
Ответ дляСирОжино пирОжино
+1 )Автор, а чего вы такая .. милая и пушистая))? сами любите с чужими мужьями танцевать?
Карусель-весель• 16 сентября 2018
Я така ж,і моє оточення теж.всім 40+/-.У Вас адекватна реакція )
Карусель-весель• 16 сентября 2018
Ответ дляИруся-пуся
Ну а що тут ´такого´. ? Якщо я читаю меню в ресторані,то це ж не означає,що все з´їм). Хай потішиться )
СКИБИДЫШь• 16 сентября 2018
Ответ дляКарусель-весель
Та да!! И поспит...бо, ми...т.... это не измена!,тож она ему..., а он в этот момент думал о жене
Мне ваша реакция понятна и близка во всем кроме фразы ’мені приємно, що чоловікові, якого я люблю приємно, бо його обіймає гаряча молода дівчина’. Вот если ’мне приятно что ему весело’ - другое дело, а так как-то покоробило. Скандал бы не устраивала, максимум, если бы их танец был слишком страстным, сказала бы мужу в номере что мне такое поведение неприятно, если без излишеств - веселилась бы со всеми.
Карусель-весель• 16 сентября 2018
Ответ дляСКИБИДЫШь
Якщо захоче,то зможе це зробити за дві минути навіть під дверима квартири.) Тут все діло в довірі